Aksik mérete

amit rendeltem aksit az 1 cm nagyobb nem tudom be csukni a mosom alját
Sony VTC6A 21700 4000mAh 30A ez nem passzol 1 cm hosszabb kb
Nem szabvány méret a hosszúsága ?

Samsung INR21700 50E 5000mAh 10A Akkumulátor ez passzol

1 kedvelés

Utána olvastam, mert furcsáltam. De semmi extra infó nincs róla. Mindenhol azt írják, hogy a mérete pontos. Én csak arra tudok gondolni, hogy cseppet vastagabb a fólia rajta, és amiatt lehet ilyen. Nekem pl az LG akkun vastagabb a fólia mint a Golisi-n.

2 kedvelés

Drag X csak azért mert velem fizettetnék meg a szállítási költséget

Drag X 21700-al? Ez a sima Drag X vagy Plus?

Bocs Attilám, egyszerre! Törlöm a sajátomat.

1 kedvelés

|### MS Team|9:13 (22 perccel ezelőtt)||

|
| — | — | — |
|címzett: én

|

Igen az jó lesz hozzá! 18650 cellával üzemel a Drag X. azért nem volt jó a másik cella, mert az 21700-as méretkódú.

ezt irta ahonna vettem

2 kedvelés

Így már OK! Akkor sima Drag X. Akárhogy néztem, a fólia stb miatt nem lehet egy centi eltérés, Így tisztázódott. Remélem megoldható a csere is! :wink:

2 kedvelés

igen cserélik

2 kedvelés

Drag X plus

Várj egy kicsit, fentebb sima Drag X-et írtál. Ha Plus, abba tökéletes a 21700. Ahogy Attila írta, nézd meg hogy a 18650 adapter nem maradt a modban!

1 kedvelés

Mindkét akku 21700-as, csak az egyik nem fér bele neki.

1 kedvelés

telőn hivtak ahonnan vettem mondtam hogy 1 cm hosszabb utána nézz és vissza hiv akkor az valószínű az ö hibájuk

össze mértem az aksikat az uj hosszabb

Lehet, hogy az egy védelemmel ellátott akku. Azokban van egy kis elektronika, úgynevezett bimetál, ami elenged ha az akku feszültsége 3 vagy 3.2 voltra csökken. A védelemmel ellátott akku mechanikus modokba való, amiben semmilyen elektroika nincsen. Csak az a bibi, hogy én a szóban forgó akkuról ilyen infót nem találtam. Így csak találgatni tudok. :confused:

Szerk.: A modod elektronikával szerelt, így felesleges a védelemmel ellátott akku. A bolt hibázhatott, hogy nem azt küldték amit rendeltél.

3 kedvelés

Szia Erika :slightly_smiling_face:

A félreértések elkerülése végett kérlek, tölts fel képet a modrol és az akksikról is. Eddig minden témádban Drag X Plust írtál viszont abba jónak kell lennie a 21700as akksinak. Ami lehetséges, hogy eddig 18650es akksival használtad amit egy átalakító segítségével 21700as mérettel tudtál használni. Na most ha alapból 21700as a most rendelt akksi mérete akkor erre az átalakítóra nincsen szükség. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

fuuu meg oldódott 2 mm hosszabb hivott az elaód de egy férfi segítségével be tudtuk rakni Normális a 2 mm eltérés ?

1 kedvelés

A bimetál kb akkora. :thinking:

2 kedvelés

rosszul lett össze mérve a párom béna Egy másik férfi segített és úgy bele ment :slight_smile:

3 kedvelés

Na, akkor kereshettem én (mi) az 1cm-t. :grinning: :rofl: :rofl:
A lényeg, hogy megoldódott.
Szép napot, szép kerek gőzfellegeket!

4 kedvelés

Köszönöm srácok a segítséget szerintem a párom más 1 cm gondolt hahahaaa :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés