18650 akku

Üdv Van vagy 10 ilyen akksim. Mod tekintetében ez használható? Ha nem akkor használhatóvá tehető?

1 kedvelés

Szia,

ahogy nézem ez védelemmel ellátott akksi (kis csöcs a végén), így felejtős, nem használható, barmolni meg nem szabad, robbanhat.

Kinga idevágó írásai.

De szerintem nem is megy bele a modba, mert ezek általában kicsit nagyobbak, pont a védelem miatt, ami bele van építve, azthiszem, ha jól tévedek.

6 kedvelés

Pár éve teszteltük ezeket az aksikat a cégnél,ez a nagyon jó minőségű UltrFire aksinak a klonja csak sokkal rosszabb minőségben.Már feltűnik elsőre 4200mAh ilyen nem létezik 18650-ben.
A 18650 max 3700 tud de az már a vége.Nem véletlen hogy a minőségi gyártok 3000mAh körül gyártanak.A védelmet le lehet szedni rola de ha nincs hozzá tapasztalatod inkább ne tedd.

6 kedvelés

Mit jelent az, hogy kúpos (button cup) és kell az egy modhoz, vagy nem? 100W-os modot ez kitűnően meghajt szerintem!?

Olvastam Kinga írását, ahol is beszélt arról, hogy a mAh mondja meg, hogy az adott watt számot mennyi ideig tudod kivenni az akkuból, de arra már nem tért ki, mi rá a képlet :slight_smile:

Hello
Ezt nyugodtan megveheted,teljesen jó lesz .
Több akkupackot építettem Samsung INR-T akkukból,sosem volt velük gond sem élettartam sem teljesítmény tekintetében.
Max annyi hogy ezt az aksit sokkal olcsóbban is be lehet szerezni,amit linkeltél boltot az 1 nagyon jó bolt csak szerintem drágák.
Pl: https://www.elemnagyker.hu/Samsung-INR21700-40T-Li-ion-akkumulator-4000-mAh-3
Forrfül ill. kupak nélkül vedd.

2 kedvelés

Köszönöm az infót!

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.