Aksik mérete

Mutató ujadal nyúlj bele,nincs benne valami, a mod-ban?.

Akkor passz, van képed róla hogy mit kaptál?

telőn hivtak ahonnan vettem mondtam hogy 1 cm hosszabb utána nézz és vissza hiv akkor az valószínű az ö hibájuk

össze mértem az aksikat az uj hosszabb

Lehet, hogy az egy védelemmel ellátott akku. Azokban van egy kis elektronika, úgynevezett bimetál, ami elenged ha az akku feszültsége 3 vagy 3.2 voltra csökken. A védelemmel ellátott akku mechanikus modokba való, amiben semmilyen elektroika nincsen. Csak az a bibi, hogy én a szóban forgó akkuról ilyen infót nem találtam. Így csak találgatni tudok. :confused:

Szerk.: A modod elektronikával szerelt, így felesleges a védelemmel ellátott akku. A bolt hibázhatott, hogy nem azt küldték amit rendeltél.

3 kedvelés

Szia Erika :slightly_smiling_face:

A félreértések elkerülése végett kérlek, tölts fel képet a modrol és az akksikról is. Eddig minden témádban Drag X Plust írtál viszont abba jónak kell lennie a 21700as akksinak. Ami lehetséges, hogy eddig 18650es akksival használtad amit egy átalakító segítségével 21700as mérettel tudtál használni. Na most ha alapból 21700as a most rendelt akksi mérete akkor erre az átalakítóra nincsen szükség. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

fuuu meg oldódott 2 mm hosszabb hivott az elaód de egy férfi segítségével be tudtuk rakni Normális a 2 mm eltérés ?

1 kedvelés

Mi volt a hiba??? Hova tűnt az 1 cm ??

3 kedvelés

A bimetál kb akkora. :thinking:

2 kedvelés

rosszul lett össze mérve a párom béna Egy másik férfi segített és úgy bele ment :slight_smile:

3 kedvelés

A sony + része picit magasabb a Samsung-hoz képest.
Sony-k feszesebbek a mod-ok ban, samsung picit lötyögősebb.

Abból jöhet 2mm különbség, illetve a mérőeszközödben is lehet 1/2mm pontatlanság.
Valamint a fenti tényezőket figyelembe véve,az általad írt különbség elhanyagolható. :sunglasses:

4 kedvelés

Na, akkor kereshettem én (mi) az 1cm-t. :grinning: :rofl: :rofl:
A lényeg, hogy megoldódott.
Szép napot, szép kerek gőzfellegeket!

4 kedvelés

Köszönöm srácok a segítséget szerintem a párom más 1 cm gondolt hahahaaa :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.