Akkor is olcsóbb a dohányzásnál, ha drága

Ezek érdekes történetek, jó olvasni. Köszi az irományt és válaszokat. Én is megosztanám az én szemszögemet. :slight_smile:
Kb. 1 éve tértem át analógról IQOS-ra. Igaz, hogy maga a készülék (akkor 25e Ft) drágább, mint a most beszerzett kis podom, de ehhez jönnek a porlasztók.
Átlag 1.5 napig kitart egy doboz Heets, tehát 3 nap, 2 doboz, 30 nap 20 doboz. Ebben nincsenek benne az olyan esetek, amikor több fogyott, pl az esti kimaradások, vagy amikor a selejtes szálak miatt (mert sajnos silány a minőség, sűrűn előfordul) többet kell venni. Ez teljesen változó, számoljunk havi 25-30 dobozzal. Én az 1400 Ft-os Heetset szívom, ez nekem 35.000-42.000 Forintos havi költség.
Most a havi Heets költés felső határával ugrottam fejest az újrakezdésbe, de ebben benne van a készülék, +4 (összesen 6) porlasztó, meg kb 380 ml liquid, vélemények alapján minőségi alapléből és aromákból. Ja meg 40 ml ízesített niksó, hogy legyen mit szívni, ameddig érnek a liquidek. :slight_smile:
Egyelőre nem tudom kiszámolni, hogy nekem ez a mennyiség mennyi ideig lesz elég, de már most látszódik, hogy sokkal jobban fogok kijönni, mert nem fogok havonta készüléket és porlasztót venni.
Azért majd ha egy nagyobb mennyiségű lötyim fogyott, jövök egy helyzetjelentéssel.
Szép napot :slight_smile:

5 kedvelés