Boro tankok és RBA bridgek ajánlás

Sziasztok! Egy ideje próbálgatom a Borok világát. És azt kell mondjam, számomra egyre jobban bejövős a móka. Le kell szögeznem mindjárt a legelején nem költséghatékonyabb mint a megszokott Mod+RTA világ. Viszont lehet valakinek ez a téma segít egy megfelelő eszköz beszerzésében. Kijelenthető, hogy az RBA-k több mint 50%-a hozza az MTL-RDL-DL világot. Ezzel szemben a hagyományos RTA-k 10%-a sem tudja ezt produkálni. Most már készülékekből hatalmas a választék, lényegében csak a pénztárcánk és az igényünk szab határt. Ha ezen túl vagyunk jön az igazán kényes téma a megfelelő Boro tank és a hozzá passzoló Bridgek megtalálása. Majd egy tucat Boro tank megfordult nálam és sajna egyik sem tökéletes. Van hova fejlődni. Egyedül a Limelight borora mondom azt, hogy 90%-os. De a gumi dugós felöntés ott is fejlesztésre szorul. Második nálam XO tank-Wick’D Levegőzése mindkettőnek tökéletes. Eredeti és a klon is ugyan azt tudja. Nálam az első a szűk MTL és egy jó TH.Ezt eddig a Kayfun tudta nekem 100-ban hozni. Akár hogy tekerem tökéletes. Egy mindenre is tökéletes tank ESG Skynet. Minden téren megállja a helyét. Ezekből is próbáltam eredetit is és klont is. Semmi különbséget nem véltem felfedezni. Szóval jöhetnek az ajánlások!


20 kedvelés

Ez a jövő, na…ha egyáltalán engedik majd a vape terjedését.

6 kedvelés

Bízunk benne, hogy lesz hovatovább. Egy biztos a jövő része lesz a vape ezen formációja.

6 kedvelés

közben teszteltem az 1es afc-t B80-on (kinyitott légbeömlőkkel az aio-n)…nem vészesen homlokhorpasztó a 810es drip-tippel, de nekem kicsit szűk. 1.5ös lesz a tökéletes nyitott légbeömlőkkel. Neked szerintem az 1es lenne jó…bár gumidugós a boro

4 kedvelés

Ismerős aki mélyen a boro rabit hole-ba zuhant a Dope rba-ra esküszik, én azt nem próbáltam, én személy szerint csak az első verziós Wick’D Bridg’D klónt tartottam meg uncsi napokra.
Szerény véleményem szerint az rda-k egyszerűbbek és megbízhatóbbak :man_shrugging:

Sok folyás, kondenzációs problémák, sok lépéses újraépítés el vette a kedvem a boroval való játszadozástól. Kinézet vonzó, de az egyszerűség híve vagyok :roll_eyes:.

5 kedvelés

Ugyanezek az indokok merültek fel nálam is.

De azt elismerem, hogy van létjogosultsága a boro rendszereknek :ok_hand:

3 kedvelés

Akkor a lost vape tényleg kivételest alkotott…nincs és nem is volt 6hónap alatt semmilyen szivárgás/folyás…max a kondenz, de az sem mindig. A napi +1perc tőrődés amiatt pedig nem gond. A bord amúgy is el van jól határolva fizikailag a boro-tól…még ha folyna akkor sem okozna gondot.

4 kedvelés

Egyelőre nekem is ez a véleményem, plusz nem hiszem hogy hozza az izmos tankok keményebb TH-ját.
Szerintem részben az újszerű forma, és a divat miatt terjedt el. De nincs ezzel semmi gond :+1::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Van TH, a legtöbb rta-nál szerintem több is…a nem extrém igényeknek megfelel :point_up:

2 kedvelés

Persze, nem is leszóltam, nekem van extrém igényem, azt tudom :grin:plusz ez még fejlődik sokat.

már nemigen látom, hogy hova fejlődhetne még, de biztos találnak valami piaci rést. Talán ha full ss lenne és dicodes lenne a logo rajta :wink:

2 kedvelés

Keresgélsz high end dolgok között biztos van mod maker aki belepakolta már a dicodes chip setjét… Csak sajna ezek a mod makerek zárt facebook csoportokban árulgatják a túlárazott alkotásaikat. De nem kell aggódni idövel mi közemberek is talán elérjük a dicodes-os boro modokat :grinning:

3 kedvelés

A DNA-s boxtól már csak egy lépés. :wink: :saluting_face:

2 kedvelés

Az meg kb kezdetek óta létezik, dna60-as bb-vel robbamt be a boro a köztudatba, függetlenül attól hogy volt előtte egy s más.

3 kedvelés

Ez így, nem teljesen fedi a valóságot (elnézést)
Nem csak zárt csoportokban létezik Boro Dicodes elektronikával, igaz, meg kell fizetni.

4 kedvelés

Vegyük költői túlzásnak tudatlanságomat :slight_smile:

3 kedvelés