Wisdom of Wizards Lo Pan

IMG_20220921_155320
Wisdom of Wizards Lo Pan
Kiszerelés: 10ml aroma
Gyártó: Horvátország
Setup: Single DL RTA, 27W, 70VG-30PG, 10%-os keverési arány

Kajszi töltelékes fánk ízű aromát ígér a gyártó 3-7 napos érlelés után. Már csorog is a nyál a számban, remélem nem lesz csalódás. Régebben sokat szipákoltam a Capella sárgabarackját, ami egész jóra sikeredett.
Na de itt van még egy kis fánk is, amiből egy finom desszert íz kerekedhet ki. Az illata, mint a sárgabarack, a fánkot nem lehet rajta érezni, viszont sejthető hogy édes lesz az íze. Jól gondoltam, van benne egy jó adag édesség, ami nekem nem okozott gondot. Nem az a gejl, már-már ragadós cukros íz, ami szívhatatlanná teszi az aromát. A kajszi barack része, mintha baracklekvár lenne. Befelé a kajszi dominál, ami kifele jövet már elhalványul, aztán előbújik a fánk is porcukros formában. Ahogy a szobában gőzölgetem a lekvárt ki-be járkálás közben, azt az igazi porcukros fánk illatát lehet érezni. Nem túl erőteljes aroma, mégis messziről érezni, hogy mit gőzölsz a tankból. A KTS oda tett egy lapáttal az már biztos.
Összeségében egy édes desszert ízt kapunk, ami egy nagyon ízletes gyümölccsel és egy porcukros fánkkal birizgálja meg az ízlelőbimbóinkat. amely nem csak minket, hanem a körülöttünk lévőket is lázba hozza.

6 kedvelés

Atyagatya… :slightly_smiling_face: Elolvastam pár tesztedet, 1-2 aromát már le is jegyzeteltem, amiket biztosan ki fogok próbálni. Az viszont biztos, hogy ez lesz az első! Persze, előfordulhat, hogy ami az egyiknek finom, az a másiknak nem. De a leírás alapján mindenképp teszek egy próbát. Köszi! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ha szereted a barackot, megér egy próbát. Én folyamatosan egész nap nem tudtam használni, egy idő után becsömölök tőle. De sokszor rá pöfékelek belőle :slight_smile:

1 kedvelés

Egyszer leírhatnád a TOP5-ös listádat dohány, gyümölcs, desszert kategóriában. :slightly_smiling_face:

Dohányos aromákat nem szívok, bár volt már hogy kérésre írtam egy két forgalmazónak. Ahoz hogy top dolgokról írjak, még jó pár tesztet le kell zongorászni :slight_smile:

akkor csak hajrá :slight_smile:

1 kedvelés

Igyekszem minél több aromát bemutatni, nyilván határokon belül :slight_smile:

Nem tudom, van-e ilyen egyáltalán… Kerestem, de nem találtam… Puncsos aroma létezik? :slightly_smiling_face: Itt nem arra a löttyre gondolok, amit mondjuk az amcsi filmekben is szoktak iszogatni, hanem mint pl. a puncskocka.

Pudingba biztos van. :joy:

Jegyzet 2023-01-07 205450

Ispy megelőzött :slight_smile:

Ne tessék elviccelni a kérdésemet, kérem! :rofl: Te… nokedli!

Amúgy tényleg keresek ilyet, de egyszerűen nincs találat. Halvány citromos ízzel nem lehet rossz szerintem. :thinking:

A Spider Lab-nak van talán puncs fagyja, ha jól emlékszem

1 kedvelés

Kislányfejjel :rofl::rofl::rofl:

Keresem is, köszönöm! :slightly_smiling_face:

Fehér üveges volt, ha ez segít

1 kedvelés

Na, meg is van a küldetésem. :sweat_smile:


Nem bírtam tovább várni. :slight_smile:

2 kedvelés

Szuper, remélem ízleni fog a barack.

1 kedvelés

Az illata meggyőző, ~1 hét múlva tesztelem az ízét. :slight_smile:

1 kedvelés