Adams Vape - Short Bread


Adams Vape - Short Bread

Származási ország: Csehország

Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml-es Chubby Gorilla flakonban.

Omlós vajas sütemény egy kis dióval és vaníliával fűszerezve. Ha jobban belegondolok, emlékeimben nem jön elő ilyen fajta sütemény, talán a gyerekkoromból egy diós piskóta, ami hasonlíthat hozzá.

Az illatában felfedezhető maga a sütemény, a vanília és nyomokban a dió is. Teljesen rendben van, talán a vanília lehetne gyengébb is, ami remélhetőleg az ízében nem kap akkora szerepet.

Beszíváskor azonnal megmutatkozik a sütemény édessége, ami lejjebb tessékeli a másik két ízt. A vanília még csak kivehető, de a dió már csak éppen hogy érződik néha benne. Emlékeztet kicsit a pisztáciás cannoli-hoz, ami szintén ettől a gyártótól van, ott is hasonló volt az édesítés, egyszerűen teljesen elnyomta az ízeket, emiatt nagyon nehézkesnek találtam tesztelésre. Valahogy nincsennek arányban az ízek egymással. Adott a sütemény, ami szerintem teljesen jó, viszont a vanília már sok benne, a dió ízét alig érezni, az édesítés a tízes skálán a nyolcat-kilencet simán veri. Az összetétel nem lenne rossz egy jó kis desszertnek, viszont az arányok nem az én szájízemhez lettek alakítva. Egyébként a gyártó leírásában szereplő ízek mind megtalálhatók a termékben, ami pozitívumnak könyvelhető el, ennek ellenére mi nem lettünk nagy bratyik, de tudjátok ez csak egy vélemény a sok közül​:blush:.

3 kedvelés