ADAM'S VAPE - BANANA CREAMY NUTS

letöltés
ADAM’S VAPE - BANANA CREAMY NUTS

Származási ország: Csehország

@Ispy csomag: 12/9

Kiszerelés: 12ml aroma, 60ml-es Chubby Gorilla flakonban.

@Ispy uram dobozkája lassan kiürül, de akad még benne pár tesztelni való. Ahogy nézegettem a leírásokat kétlem, hogy a legvégére maradtak a legjobb aromák :blush:.

Érett banán karamellel kerekítve, mandula és mogyoró kíséretében. Mindez nagyon jól hangzik és még el is tudom képzelni, hogy finom és illatos lesz a leves gőzölés közben. Visszanézve a régebbi teszteket a gyártótól, voltak egészen finom variánsok, de sok terméknél az édesítésen nagyon érződött az édesítő mellék íze, ami sajnos rá is nyomta a bélyegét a termékekre nálam.

Illata nem túl erőteljes, érezni egy kis banánt, valamint hosszas szaglálás után előjön a mandula és a pirított mogyoró is. Kellemes illata van, teljes egészében megegyezik a leírtakkal.

Az ízek: beszíváskor érezhető a banán kissé édes íze, kifújáskor hozzá adódik a pörkölt mogyoró kellemes íze is. Nincs túlédesítve a cucc, mint ahogy írtam a fentiekben, egész jól eltalálták az érettnek tűnő banán ízét. A mandula egy kicsit kevesebb szerepet kapott, mivel csak néha lehet ráismerni. A mogyoró viszont egész jól kiérezhető, finoman keveredik a gyümölcs ízével. Egy könnyű kis desszert íz keveredik ki belőle, ami hasonlít egy müzli szeletre, ami banán darabkákkal és mindenféle magvakkal van teli pakolva.

Összeségében elmondható, hogy valóban azt kapjuk, amit a leírtakban meghatározott a gyártó, kellemes illattal valamint erőteljes ízekkel. Most pozitív irányba billent a mérce a gyártó termékeivel kapcsolatosan, de lesz még egy teszt, az APRICOT CUPCAKE, amitől bármerre fordulhat még az előzőleg írt kijelentésem​:blush:.

7 kedvelés

Hmna….az is mindenféle vackot összevásárolt :joy::hugs:

Kikérem magamnak, mind akciós volt, nem lehet vacak. :sweat_smile:

scared oh no GIF

1 kedvelés

Annyira xar lesz?:rofl::joy:

Áááá, semmi baj vele. :rofl:

Az illata nem rossz :grin:

Neked lehet be fog jönni, egyébként ja, illata jó. :man_shrugging:

Szaglászva sokkal lassabban fogy, mint gőzölve​:roll_eyes::wink:

3 kedvelés