Abszolút kezdő kevergetése

Én mind a DL-t mind az MTL- magasabban járatom. Egy duál tekeréses DL-nél egész magas értékekig el lehet jutni :slight_smile:
A 30-40W az nálam pont holttér, a legalacsonyabb DL is min 45, de inkább 50-70. Mármint nálam, de sztem ezek nem extrém értékek. Ha csak egy Vaporesso GT8 porit veszek alapul, annak az ajánlott tartománya 60-110W.

3 kedvelés

Töltésnék el kell zárni a levegőzést?! Ez számomra új, de hasznos információ! Igen Fehér Tamás videóiból már elég sokat megnéztem, köztük a GTX One-osat is! Igen, láttam, hogy el kell fordítani a porlasztót picit. Nem tudom, nekem a két tömítéses jobban bevàlt! :slight_smile: a 0.8-ast én is ilyen 15-6 watt között használom. :slight_smile: A levegőzés pedig 2-3 lyuk van nyitva. De van, hogy egy sem. Ennyire még nem értek hozzá, hogy magasabb wattnál több levegő kell. De biztos vagyok benne, hogy jó helyen vagyok itt köztetek! :blush:
Meg úgy az épített tankokhoz sem értek. :smiley: a tekerés meg a vattázás. Egyelőre teljesen kínai ez a része. :slight_smile:

8 kedvelés

:slightly_smiling_face:

Pedig,nem is annyira bonyolult ám. :smiley:

4 kedvelés

Ezt most nem értem…egy levegőlyuk sincs nyitva?Azt,hogy?Akkor nem is jön belőle semmi.Mindig elzárom a lyukakat ugye amikor tankolok.És van,hogy elfelejtem visszanyitni…na az gáz :wink:

3 kedvelés

Én is felejtettem már zárva a levegőzőt, picit kellemetlen, de amíg van liquid a vattában semmi rossz nem történhet. :slightly_smiling_face:

Ajánlatos igen, bár a mai porlasztók már nem engednek át úgy mint régen. De sosem lehet tudni, érdemes elzárni, hogy megmaradjon a vákuum a tartályban. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés