Abszolút kezdő kevergetése

Én is 6mg-ot szívok 50/50-be :slight_smile: A mentolos ízek nekem is jobban bejönnek. Alig van pàr ami nem tartalmaz valami hűsítőt. :slight_smile: Bàr én sosem szerettem a mentolos cigit :smiley: most pedig az jobban bejön. :slight_smile:
Magán a porlasztón van két tömítés. Az alap ami a készülékkel jön azon csak egy van. Mindegyiken. :smiley: ugye van benne 0.6-0.8-1.2
Mindegyiken csak egy tömítés van. Amit már pluszba vettem azokon kettő.
Engem a Párom vett rá erre. Pont ezért is vagyok a löttyökkel kicsit csalódott mert ő is többnyire így keveri és neki finomak. :smiley: Míg az enyémek szörnyűek. Plusz igyekszem “utána menni” :smiley: tehát amit ő màr próbált és kóstoltam (bàr ő DL-t használ) és bejött azokból rendelgettem én is. Én a longfilleken gondolkozom. Legutóbb eeeegy Drip Hacks longfill volt nála a jeges szőlős és abszolút szerelem íz. (Még a kis MTL-ben is) De nekem a Dash One-os longfill is íztelen pedig azt csak meg kell tölteni… :grin: de 3-5 napot írnak rá érlelési időnek, lehet megkóstolom javult-e a helyzet valamit. Mert most tart a negyedik napnàl.
A mikrós dolgot nem próbáltam. Megoszlanak a vélemények róla nagyon.

3 kedvelés