Abszolút kezdő kevergetése

Nálam is az volt a cél elsőre, hogy viszonylag pici és egyszerű legyen de azért ne egy AIO. Az van tesómnak (persze nem használja, az volt életem első ecigis élménye még évekkel ezelőtt… ki lehetett vele kergetni a vilàgból)
Én akkor tapasztalok minimális folyást amikor töltöm a tankot. De már megfigyeltem, hogy van amikor előbb lazul meg maga az egész tank mint a teteje. Na ekkor töltés után tuti, hogy egyből tekerem le és pucolom ki alóla azt a keveset. Ha sikerül elsőre csak a tetejét lecsavarni, akkor nincs alatta semmi. :sweat_smile: Viiiszoont, a porlasztó ami a kit-el érkezett azon egy tömítőgyűrű van… na az folyt ha kellett, ha nem. Amit pluszba rendeltem mellé az már szinte semennyire (kettő tömítőgyűrű van rajta). Csak a fent említett folyamatnàl. :smiley:
Lehet Vaporessoék próbálják kiküszöbölni a hibát. Nem tudom. De én ennyire nem is értek hozzá. Bújom a netet, kérdezgetek, olvasok, tanulok. Majd idővel talán jobban képbe leszek a készülékekkel (mert elég sok van), és a hibáikkal is. :smiley: Szóval tuti jövök még.
De tényleg köszönöm a válaszokat, sokat segít!

9 kedvelés