A vérnyomásom helyre állt, a háziorvosom azt hitte gyógyszer miatt

Itt olvashatod Roland sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Helló! Roland vagyok, én jobban vagyok :slight_smile: .

Az én történetem:
Mint majdnem mindenki én is elég fiatalon mindössze 13 évesen szoktam rá az analóg cigire. Elég hosszú ideig 12 évig szívtam a bűzrudat, akkor még nem értettem miért hívják így, de nem is nagyon érdekelt akkoriban. A párom is az analógot használta szóval soha sem gondoltam, hogy le kellene tegyem.

De ahogy teltek az évek egyre rosszabbul éreztem magam. Reggelente alig bírtam felkelni, mindennap fáradt voltam, a vérnyomásom oly mértékben magas lett, hogy naponta eleredt az orromból a vér. Arról nem beszélve, hogy ha nem az orrom vérzett akkor a vérnyomásom esett le, szóval elég ingatag lett. Folytonos köhögés, azt hittem a tüdőmet kiköpöm. Ám 12 év után láttam egy összehasonlító videót, hogy mi történik a búra alatti vattával a cigi és az e-cigi használata után. Mindig is tudtam, de ledöbbentem és ekkor tudatosult bennem, hogy ideje váltani. Ismerősöm is használt e-cigit és kipróbáltam, ég és föld volt a különbség. Eszméletlen finom volt nem volt az a büdös kátrány íz a számban utána.

Így hát elszántam.magam és megvettem.életem első e-cigarettáját ami egy Sigelei Kaos Spectrum volt, életem legjobb döntése volt. Bevallom egy kicsit nehéz volt átszoknom, nekem is hiányzott az analóg szóval rágyújtottam, de annyira moslék volt, hogy majd elhánytam magam, tehát eldobtam. Volt még két próbálkozásom az analóggal, de ugyan azt produkálta a szervezetem, így tehát végérvényesem eldobtam. Már több mint 2 éve nem nyúltam analóg cigihez és ami azt illeti a párom is teljesen átállt, látva az egészségem javulását. A vérnyomásom helyre állt, a háziorvosom azt hitte gyógyszer miatt, de hála nem. :slight_smile: Mára jobb az állóképességem, nem fulladok, nem vagyok büdös és a közérzetem is sokkal jobb. :slight_smile: Az analóg cigitől pedig egyenesen undorodom még a szagától is az utcán.

A világ legjobb találmánya ez a kis ketyere és soha nem fogom megbánni, hogy eldobtam az analógot az E-Cigarettáért!

A történetet beküldte :

Pásztor Roland


Borítókép: eatthis.com

3 kedvelés