A baráti társaságomban is sikerült át téríteni pár embert

Itt olvashatod Tibor sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok
Az én történetem a következő.
17 éves koromban kezdtem el dohányozni, eleinte nem sokat 2-3 nap per doboz volt ami egyre csak több lett. Közel 20 évig cigizem kisebb megszakításokkal, de mindig vissza tértem hozzá. Aztán 2018 október 31.-én kaptam egy e-cigit öcsémtől hogy próbáljam ki milyen. Erre az időre már 30-40 szál itthon tömött cigarettát szívtam naponta, mert így olcsóbb volt. Aztán jött a változás 2018 október 31.-én kaptam az e-cigit akkor szívtam el este az utolsó szálat.

November 1.-én nem nagyon bízva a dologba mentem dolgozni és vittem azért magammal 6 szálat, hátha nem jön be a dolog, de sikeresen haza is hoztam mind a hatot, úgyhogy 20 év után egyik napról a másikra tértem át, nem is gondolva hogy ilyen könnyen fog menni a dolog. Azóta az az 2018 november 1.-től egy szálat sem szívtam, csak vépelek. 2018-ban voltam céges orvosi vizsgálaton ott akkor még dohányoztam de 20 szálat vallottam be, de ezzel magamnak is hazudtam. Idén 2019 novemberben ismét menni kellett a céges orvosira és az eredmények minden jobb lett mint tavaly, az orvos is kérdezte hogy abba hagytam e a dohányzást? Mert a tüdő kapacitásom nagyobb lett tisztább a tüdőm is azt mondta és a vér vétel eredményei is jobbak lettek.

Mondtam neki hogy csak át tértem az e-cigire. De ezt mind érzem is magamon, kapok levegőt rendesen nincs szuszogás, érzem újra az illatokat, bírok futni, jobban tudom terhelni magam. Nem vagyok büdös cigi szagú. A baráti társaságomban is sikerült át téríteni pár embert ebbe az irányba, de apósomra vagyok a legbüszkébb ő 40 évig dohányzott és ő is idén szeptemberben egyik napról a másikra letette az analógot, és azóta ő sem szívott el egy szál cigit sem csak vapel. Én már több mint egy éve e-cigizek és sokkal jobb a közérzetem, JOBBAN VAGYOK.

A történetet beküldte :

Ovádi Tibor


Borítókép: Justin Sullivan/Getty Images