A Vépelés megjelenése filmekben, sorozatokban

Túlrendelhette magát aromával… :roll_eyes:

4 kedvelés

Ha esetleg valakit érdekelne akkor ott van a Not Okey(Nem oké) is,Dylan elég sokat vapel. :sweat_smile:

https://www.tiktok.com/t/ZGJVXm97b/

3 kedvelés

Ma láttam a Szupercella c. filmet ebéd után.
Alec Baldwin vapelt benne, egy jelenetben, autóban.
Amúgy egyszer nézős max :roll_eyes:

5 kedvelés

Cserélték a mod-on a tankot,benne a folyadékot,azért alakult úgy a story. :grimacing: :saluting_face: :face_with_peeking_eye:

Még nem láttam, de szembe jött velem, úgyhogy megosztom. De kíváncsi leszek mi ez pontosan.

4 kedvelés

Kb egy hónapja néztem meg(kijött hozzá a magyar sub is)és szerintem teljesen jó/érdekes volt.Bár inkább egy random startup cég felemelkedése-bukása van a középpontban,de érdekes volt öszefoglalva végignézni ezt a egész folyamatot,hogyan képesek egyszerű anyukák és persze a kocsog politikusok tönkrebacni egy többmilliárdos céget :grinning:
Mellesleg nem akarom elhinni,hogy ilyen naivak voltak a tulajdonosok,vastagon benne voltak a bukásban,meg is érdemlik,mert a fiatalságra szabadítottak egy újabb függőséget,csakhát az a qrvasok $$$$$ :grinning:,na annak nem egyszerű ellenállni…valamilyen szinten érthető a hozzáállásuk,nem merném megígérni,hogy a heylükben felelősségteljesebben döntöttem volna.

Én nem csábúlnék el a sok pénztől. Aki nem hiszi tegyen próbára! :rofl:

Engem sem izgat a pénz…

.
.
.
.
.
Nyugtat :roll_eyes:

Társas játék (2011) magyar gyártású HBO szappanopera, igazán kíváló szereplőgárdával.

A második évadban, Léna rendszeresen a halott anyukájával beszélget, aki még mindig jól tartja magát, hiszen e-cigarettát használ és nem valami közönséges bűzrudat: :grin:

6 kedvelés

De mocsok volt ez a fajta …

5 kedvelés

E-health volt az első próbám…nem is tudom hány szál cigit ígért a doboz. 10 “patronnal” :joy: másnapra elszívtam.

6 kedvelés

Guy Ritchie rendeszte úgy a dolgot, hogy eldobálóst csak az örök bajkeverők szívnak? :wink:

5 kedvelés

Tegnap éjjel kezdtem el nézni,egyenlőre “teccik”. :saluting_face:
A mozifilm nagyon ütős volt számomra. :100:

5 kedvelés

A sorozat valahogy lassabbnak tűnik a filmnél, de az egyedi stilus simán elbírja, sőt :+1: :tv:

5 kedvelés

Igen nekem is ez az első észrevétel

de,mindennel együtt tetszik. :wink: :v:

4 kedvelés

Trópusi gyilkosságok - 3. évad - 3. rész
Szőke csaj a medence szélén mod+tank kombó. :100:
Képet még nem találtam, most megy a TV4-en. :disappointed_relieved:

5 kedvelés