A Vépelés megjelenése filmekben, sorozatokban

Rosamund Pike: I care a lot

4 kedvelés

Ezt a filmet én is említettem itt. Le lehet már kalózkodni valahonnan? :blush:

2 kedvelés

Én magon találtam meg.

2 kedvelés

Ezt az oldalt nem ismerem, de Ncore-on fent van. :heart_eyes:

3 kedvelés

Jaja, ezt mondom én is. :rofl: Virágnyelven. :grinning:

2 kedvelés

Nem ismerem a titkosírást, sem a titkos kódokat. :joy:

2 kedvelés

MC Hawer is vapel.

6 kedvelés

Oh, tényleg. Róla el is feledkeztem. Pedig még talikra is eljárt… :pensive: Sajnálom Őt, mert a zenéje alapján ítélték meg egy bizonyos csoportban, máshol nem is volt tag. Hívtuk anno ide, de nem válaszolt. Meg is értem azok után… :pensive:

4 kedvelés

Az Amazonos Amerikai istenek (elkaszálták, hüpp) sorozatban a techsrác is e-cigizik.

Öhmm… azt, hogy mi van a tankban… inkább hagyjuk. :smiley:

5 kedvelés

A vaper gondnok bácsi a dilinós tudósnak:

  • “Olvastam az interneten, hogy a nikotin megvéd a koronavírustól.”

Ezek vagyunk mi (Stuck together) francia filmvígjáték.
A franciák bájos családi-mozija a karantén időszakról.

  • Az biztos, a franciák tudnak magukon röhögni, még ilyenkor is.
    De az már csak ízlés dolga, kell-e ezzel viccelni? A készítők legalább is megpróbálták…
7 kedvelés

Hétvégén, sokadikra a Konroll mellett, megnéztem egy 2017-es filmet. Egy filmzenés cikkben hivatkoztak rá és még nem láttam. A főszereplő állandóan zenét hallgat és a filmbeli jelenetek is zenére, ritmusra lettek vágva. A címe, Baby Driver. A címszereplő a Tokyo Vice-os srác (még @Deepfreeze ajánlotta azt a filmsorozatot) és Flea (Red Hot Chilli Peppers) is kapott egy kis epizód szerepet.
Jó film.


…és van benne egy jelenet, amiben előkerül egy csinos villanycigaretta is.

9 kedvelés

Ötvös András színész is vapel a A tanár c. sorozatban.Első epizódok egyikében az ablakon kihajolva.Sajna képet nem találtam.

2 kedvelés

Szerintem a Wednesday c. sorozatban is láttam vapelést. (Persze nem ezért tetszett).

4 kedvelés

Emily Párizsban (Netflix sorozat) , csak 1 jelenet, de ott van a vape :slightly_smiling_face:

Simán el tudom képzelni, hogy a Lepetit vagy a Kumulus volt a “szponzor” :laughing:

5 kedvelés

Nem film és nem sorozat, de visszatérő nézője vagyok ennek a csatornának…
…és kit látok benne vépelni??? :sunglasses: :hugs: :+1: Ferenczi Gyurit, a szájharmónika virtuózt:


[1]


  1. Gyerekek! Zenészt vagy bárkit zenéről ilyen szeretettel beszélni már régen hallottam, érdemes végig nézni. Oltári nagy fazon. ↩︎

6 kedvelés

Bocs, csak az első 5 percet hallgassátok meg, igazi R&R story a javából.! A többire nem emlékszem… :grin:
:clinking_glasses: :metal: :sunglasses:

5 kedvelés

Netflixen a mexikói diablero című sorozatban egy karakter is vapel.
https://fb.watch/jlR4FDE0tm/
Nézhető sorozat.

7 kedvelés

Te jó Isten!!! Hát mi lesz így Amerikával!!! :upside_down_face: Szégyentelenek hatodik évad:

9 kedvelés

Általában, a Francia filmekben azért olykor felbukkan. :slightly_smiling_face:
Ezúttal a Bazi Nagy Francia Lagzik 3. részében.

7 kedvelés

McDonald és Dodds: Belvedere című epizodjában(3. évad 1. rész) megjelenik a vapelés. Sajnos egy gyilkossághoz és egy öngyilkossághoz van köze a gőzölésnek.
A sorozatbaráton megtalálható a sorozat ha valakit érdekel.

3 kedvelés