A vapelés nem emeli meg a vércukorszintet?

Sziasztok! Lehet buta kérdés de a vépelés nem emeli meg a vércukorszintet?:slightly_smiling_face: Van erről valakinek tapasztalata?

Személyes tapasztalat kicsit más, de ismerek cukros usereket. Semmit nem befolyásol. Nekem vape mellett is gyakran leesik a cukrom, bár az az én hibám. Későn eszem. :roll_eyes:

4 kedvelés

Nem emeli meg.
Párom diab.dolgozik,mindketten vape-elünk.Mértünk is használat közben cukor szinteket,soha semmi változás nem volt vape miatt.

8 kedvelés

Nem az egyén véleménye tapasztalata ebben az esetben a döntő, hanem az anyag leírása, amit használunk.
A PG/VG re gondoltál úgy hiszem, amiből az egyik összetevőnél a cokor helyettesítésére is használt Glicerin E422 (a sűrűbb folyadék: 1liter, 1,25kg) Wikipedia:“Kalóriatartalma kevesebb mint a cukoré, édessége a cukor 60%-a, viszont nem emeli a vércukorszintet, nem tápanyaga pld. a fogszuvasodásnak, baktériumoknak sem.”

3 kedvelés

Meglátásom szerint emelheti a vércukorszintet, és a vérnyomást is. Pl. ha a hardver indokolatlan sebességgel ér földet kellő magasságból. Ez esetben a szívritmuszavarra is hatással lehet. Ha a pótakksi is lemerül egy erdő közepén, amikor elfelejted zárolni a + - gombokat és nagy watton lefüstölöd a tekerésedet, és sorolhatnám. Sőt a vércukorszint emelésnél komolyabb élettani hatásokat is tud produkálni. Idegrángás, tikkelés, szem könnyezés, lábrángás, artikulátlan hangon elmormolt összefüggéstelen káromkodások megszakíthatatlannak tűnő zsigerböl feltörő folyamata.Bocsi,ha elkomolytalankodtam a kérdés eredeti irányát.:joy:

1 kedvelés

Szia! Köszönöm a hozzászólásodat. Bölcsebb maradtál volna ha csendben maradtál volna!:slightly_smiling_face:

Péter, ennyi tréfa bele kell, hogy férjen!..és amúgy helytálló amit írt :point_up::smiling_face:

5 kedvelés

Bocsi, ha kommentem épp rossz hangulatban talált el. Nem volt szándékom sérteni senkit. Van úgy, hogy valami nem megy át. További szép napot neked is, és kellemes vapelést! :wink:

4 kedvelés

Természetesen nem haragszok nincs bennem rossz érzés további szép napot

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.