A DL is lehet jó ízű 😅

Szóval megkisértett a @Robert_Horvath :joy:
Amit kaptam tőle DL tank, eszméletlen jó ízű, gyümölcsös sütis finom benne. Lehet hogy ezeket az édeseket ebből fogom szívni, már egy dohányosat nem biztos hogy probalnek, ramegy a torokra rendesen de ez tetszik! A dohányos kaparósat nem kockáztatnám. Szóval cáfolnám az állítást, hogy a dl tankoknak nincs olyan jó ízük. Lehet a kis palást teszi, de nagyon ott van! Mégegyszer köszi Robi, hogy mutattál egy másik utat!

12 kedvelés

Szívesen :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Azért annyit tennék hozzá hogy sokk múlik milyen huzalt ,coilt is használ az ember hozzá,másrészt azért vannak tényleg olyan dl rta-ák is amik hát szépen fogalmazva ratyik de a te esetetdben egy nagyon jól eltalált ízkazán rta ,ami azért is fontos mert sokan azért engedik el a dl vonalat mert mert meglehet hogy olyan rta-t választott ami nem igazán kidolgozva ízvissza adás szempontjábol …

4 kedvelés

Igen, ezért is írtam ezt le, hogy itt is van az, mint mtl-ben, hogy különböző ízek kazanonkent és a többi setting! Szóval aki DL vonalon szeretne haladni tovább annak csak tudakozódnia kell, hogy melyik a jó választás. Ez a tank ízre rendkívüli, de csak ügyes kezű kezdőnek ajánlanám, mert a csavar alá illesztéssel eléggé benaztam​:rofl: Jó, mondjuk a vékony ss-t raktam alá, ahoz meg nagyító kéne :joy:

3 kedvelés

Ahogy 8rtam is neked pm-ben azokkal is probáld meglátod hogy :drooling_face:kellemesen csalodsz még jobban benne​:sweat_smile:

1 kedvelés

Igen Robi, mindenképp kipróbálom, már csak kíváncsiságból is! Mert ha még ennél is jobbat tud, akkor lehet átpártolok :rofl::rofl::rofl: Bocsi @Janos_Groszeibl :face_with_hand_over_mouth::smile:

3 kedvelés

Iz kazán gyanánt még az Eclipse nagyon ott van :slightly_smiling_face:


Igaz nem sokk a kapacitása 2 ml de irtó jó ízvisszaadással bír :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Áttanulmanyozom! Szóval igen nekem nem a nagy gőz miatt tetszik, az nem izgat, sőt feszkázásnak vélem, hanem a torokhatas miatt!

2 kedvelés

Hát aki nagy gőzre vágyik és egyben jó izre is annak meg viszont qp Violator rta ajánlom :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

De viszont a Cybert tudod csavorokkal szabályozni a levegő menyiségét a build deckben…

1 kedvelés

Oh, muszáj néznem videót róla :sweat_smile:

2 kedvelés

az a lényeg neked legyen jó…

4 kedvelés

Igy van ezt mindeki maga dönti el :slightly_smiling_face:melyik vonalon szeretne gőzőlni​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tudom János! Azaz igazság, hogy még mindig ott tartok, hogy nem tudtam 100%-ban letenni a cigit, már minden variációt kipróbáltam, de rá akarok gyújtani, és nagyon szégyellem magam ezért (egyszer csak pár szál, máskor több) . Mondjuk nálam ez idegi alapon lehet, nem könnyű egy autista gyerekkel!

2 kedvelés

@Janos_Groszeibl - nél is vannak olyan fenomenális rta-k amik ízben nagyon ott vannak :ok_hand:

4 kedvelés

Tudom, János a profik egyike​:grin:

5 kedvelés

Szerintem olvasva hát neked sem lehet könnyű ennek fényében :frowning:de kitartás :point_up::point_up::point_up:teljesen melyik vonalon fogsz Vapelni a lényeg hogy az analogot tudd elhagyni​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet idegi…de amég nem határozod el magad vissza térsz a cigihez…én drukkolok neked… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Igen, nagyon rajta vagyok, de inkább a vape, vagy a cigi, mint a nyugtató és stb

4 kedvelés

Így voltam ezzel én is amíg gyári porlasztós kazánom volt, de amiota rta-im vannak azóta egy szál se volt. Pedig azelőtt 2-3 doboz cigi ment el naponta… Es abbol is sárga camel és piros lucky strike, amik piszok erősek

2 kedvelés