A tank ,ami elvarázsolt

Nálam MTL vonalon a THC Elite Pro foglalta el a dobogó legfelső fokát évekig, amiről pár hónapja az Expromizer v1.4 taszította le, ennek köszönhetően már úton a második, DL vonalon pedig az Aromamizer plus V2, náluk a dobogó mind3 fokát 3db uralja más színekben :slight_smile:

3 kedvelés

Azzal nekem is osszejött, de csak egyszer, úgy igazán…:smiley:

Tudom h hihetetlennek tűnik, de az első kazán amivel ténylegesen éreztem az igazi vape élményt, az aspire nautilus gt poris tank volt. Méghozzá a 0.7 mesh porlasztóval. Most számomra a pioneer rta verhetetlen…:blush:

5 kedvelés

Ha már így előkerült ez a téma,én is leírom melyik tank volt az első,ami elvarázsolt. :slightly_smiling_face:
Nos,két teszt Kedves Kinga :slightly_smiling_face: írásaiból,amik hatással voltak rám,az egyik a Dvarw,a másik a Berserker v2 bemutatója.Ezeket többször is elolvasva,döntöttem úgy,hogy elkezdem az építést.
Akkoriban,a Dvarw nekem megépíthetetlennek tűnt,el sem tudtam képzelni,hogy a huzalvégeket,miként tudom,majd bejátszani,a rögzítő csavarok alá,ezért mondtam le róla.
Maradt végül a Berserker,abból is egy klón,igaz azt sem sikerült elsőre jól megépítenem,de hála az itteni segítőkész csapatnak,végül csak összejött.
Akkor éreztem igazán,hogy amit egy építős tank tud nyújtani,egy porlasztóshoz képest,az egy teljesen más vapelési élmény számomra.

4 kedvelés

Na akkor én is mondanám tisztelettel, By-Ka V9, SE, ezúton is nagyon köszönöm @Janos_Groszeibl Jani :hugs: barátomnak hogy anno felhívta rá a figyelmemet! :wink:

2 kedvelés

Most ezt várom nagyon, ahogy érkezik kosárba lesz! :wink:
https://www.tisvapo.it/prodotto/caiman-v-5-rda-full-kit-clone/
De nem tudom, ő is kell e nekem!? :thinking:
https://www.tisvapo.it/prodotto/caiman-mtl-rda-clone/

4 kedvelés

Mások vedd mind…szerintem. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én bepróbálkozom a bf-el :grin:

1 kedvelés

Hol volt eddig ez a caiman rda? Jól néz ki nagyon…:blush:

Ha csak drippernek kellene(és nem zavar ha használt), akkor nekem van egy ilyenem:

Tényleg szuper, nekem egy bajom van vele, elég nagy a TH-ja számomra :slight_smile:
(sokakkal ellentétben én nem vagyok az a “TH kergető”)

Tisztelettel

2 kedvelés

Tisvapo és a német intaste oldalak újabban nálam a fő rendelési oldalak. Nagy csoda h eddig nem láttam ezt a caiman rda-t…:smiley:

Persze, érdekel, és nem zavar, ha használt. A th nálam előny. :slight_smile:

Már megint az a fránya kísértés… :blush:

Holnap rád írok priviben, akkor több időm lesz :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Ha a huzal véget megfogod csipesszel, könnyen rá lehet tekerni. De igaz, hogy a Bersi bekötése egyszerűbb. :blush:

3 kedvelés

Nem “már megint” , hanem “még mindig”!!!:rofl:

Ahogy elnézem :flushed:nem vagyok smucig,de
32.90 € (12000 jó magyar forint)
ennyit nem ér nekem 60 ml Ankara :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Ja​:smiling_face:és mit érdemes ilyen drágán venni németből ? :joy:

Most még nem tudom, de …idővel, majd csak vmi öszzejön… :rofl:
Mert mindig van vmi ami hiányzik…:rofl::rofl::rofl:

Akkor ungarische bót :wink: még mindíg olcsóbb 30 ml aroma 4000-ért :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés