A tank ,ami elvarázsolt

Nálam is most ez a helyzet.
Én azt szoktam mondani hogy amim van az mind szuper és pont azért mert mindegyikben van valami extra ami a másikban nincs.
Ez vonatkozik ízre és építésre egyaránt.
Nekem például van kayfun primeom ami nagyon jó ízeket ad és konnyű a feltöltése arról nem is beszélve hogy szabályozható a lé ellátás.
A fém palást pedig hab a tortán.
A dwarv mtl fl ízre nagyon jó van belőle a 2ml-től az 5ml es ig. Egyszerű megtekerni a töltése mondjuk inkább a hátrányok közé sorolnám de meglehet szokni. Nekem nem volt ezzel soha sem gondom.
A kayfun prime inkább a nem kivonatos dohányokra
Pl a discovery journey vagy a tnt aromákra jó( számomra) a dwarv inkább gyümölcsös aromákra használom pl:heisenberg.
Az ataman v3 nagy kedvencem a by ka összes szériája nálam a topp. Kivonatos és deszert dohányokra szerintem a legjobbak.
A By-ka pofon egyszerű építése és feltöltése zseniális. Íz vissza adása nálam csillagos ötös.
A By-ka v9 nálam a deszert dohányos tankom .
Don cristo pisztácia, don cristo vanilia custard, kék villamos :wink:. Ebben szívom. Ez jött be.
A többi by-ka kivonatos dohány tankja nálam.
És most jelenleg a flesh-e vapor 4,5s+ ami nagyon bejött. Még próbálgatom ezzel azzal de a kivonatos dohányos aromák ízét nagyon adja.
Nálam most a favorit.

3 kedvelés