A mod halála - ilyen nincs

Azért pár gyakorlati tipp: Az 510 -es csavarjai nem lazák? Nekem sem volt hozzá szerszámom, az egyenes óráscsavarhúzók közül, amelyik épp beszorult, próbáltam meghúzni. Valami két nagyon kicsi torx csavart láttam a képen, akár az Innokin -nél. Talán az egyik leghitványabb ez a 2 apró csavaros megoldás. A gombokat szívogasd meg, ha levegő jön mellettük, akkor cseppet sem vízálló, ha liquid, akkor az volt a ludas. Ehhez idáig még szétszerelni sem kell. Ha nem beázás okozta, akkor egyszerűen selejt volt. Milyen idős készülékről beszélünk? Ja, írtad, “nem túl régen”…

2 kedvelés

Véleményem szerint (továbbra is) elektronikus hibáról lehet szó. Mint leírtam az akkumulátor kivételével és visszahelyezésével a probléma megszűnt. Most éppen jól működik.

Minden modom és tankom állandóan csont száraz. Utálom ha picit is “ragad” vagy sikamlós a technika. Ez a heppem, erre mindig kínosan ügyelek.

Szerencsére elég komplex műszerész csavarhúzó készlettel rendelkezem, nem okozott gondot az 510-et lefogató csavarok ellenőrzése. Szilárdan állnak a helyükön, egyik sem lazult fel.

Most már a gyári dobozában pihen új lehetőségre várva.

Köszönöm, hogy velem együtt törpöltél a probléma okán és megoldási lehetőségén.

4 kedvelés

2020.októbere óta pusztítok egy Argus-t. Örömmel és hibamentesen boldogítjuk egymást. Úgy tudtam a Voopoo egy megbízható alap készülék.

3 kedvelés

Sajna a voopoo leszerepelt nálam az első napon! Nem hajtotta meg a bersit​:roll_eyes:

5 kedvelés

Szervusz !

Igen az ! :rofl: :rofl: :rofl:
Ismét leírom 3 voopoo terméket kukáztam !
További szép napot ! :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Szia! És mi lett a sorsa? Visszaküldted? Pontosabban mit jelent az, hogy nem hajtotta meg a bersit?

2 kedvelés

Csak annyi volt nem adta meg neki a 15-20 wattot. Mintha letiltotta volna. Gyenge volt. És ugrált rajta az ohm érték. Porlasztokhoz tervezték.

2 kedvelés

Nekem soha nem volt voopoo cuccom. Egy havernak volt voopoo drag s kit, (a beépített akkus) ment neki kb 1 évig, aztán egyszer csak megadta magát. Folyton kapcsolt ki. Bekapcsolta, aztán a 2ik, 3ik slukknál kapcsolt is ki… Engem annyira nem fogott meg a voopoo termék…

4 kedvelés

Elég gyengusz elektronika lehetett… 20 watt az semmi.

2 kedvelés