Értetlenség

Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék. Adott 3 mod amim van
.1Voopoo Vmate 200W TC,
2.ELEAF iStick T80
3.Joyetech ESPION Tour 220W TC.A gond VooPoo PnP Pod Tank -kal van. Kicseréltem a porlasztót. Ugyan olyanra ami benne volt VOOPOO PnP-VM1 Coil 0.3ohm-ra.A voopoo és a eleaf ezt írja ki:no atomizer found .A Joyetech ESPION működött vele minden gond nélkül 2 napig kivétel a kijelző mert az semmit nem ír ki. Csak ha tűzgombot 2x3 megnyomom. Most azt csinálja egyik pillanatról a másikra 150C felviszi 230C-ra.Az íz kegyetlen ,olyan mint amikor elszáll a porlasztó. Büdös,éget szag ,extra erőss ízt küld a számba. Vissza vesszem a a hőfokot és a wattot beállítom 45w semmi gond sem. Gondol egyet és kezdi ellőről. Lehet döglödik a tank?A cubis max és a 2 db pesso tankal mind a 3 készülék müködik rendesen.

Amit a tankba használsz porlasztó az szerintem nem TC-zhető. Neked csak a wattot kellene beállítanod, persze ettől függetlenül a mód lehet rossz.

1 kedvelés

Nem lehet, hogy nincs rendes kontakt? Ha elveszti a kontaktot majd ismét érzékeli a tankot, nem lehet hogy attól bolondul meg a mod? :thinking:

2 kedvelés

5db porlasztot kaptam hozzá ajéndékba.1 jó volt a második is.3-4 ugyan azt a hibát csinálja. Én bontottam ki a dobozból

2 mod nem kezeli csak a tankot csak a Joyetech ESPION de az is 2után a hibákat csinálja.Akkor dobjam ki?s rakjam be helyette a brunhildát?még ki sem csomagoltam

Szia! Mostanában egyre többet hallok rossz porlasztókról, szóval simán lehet, hogy az a hibás, akár 5-ből 3 is. :frowning:
Ha minden mod jó más tankkal, akkor azok tuti jók.
A privát véleményem a Hildarol (nekem mtl van, nem tudom, neked milyen), hogy szerintem ha azzal kiprobalod, akkor nagy valószínűséggel elfelejted a porlasztós tankot, mert ízben, és gőzben is sokkal jobb lesz! :slight_smile:

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.