A mod halála - ilyen nincs

Javaslatom: odahaza teszteld. Mert az ördög nem alszik. Amit egyszer csinált, azt elköveti újra. Már akartam volna részvétemet közölni, de olvasom, egy “reset” után talpra állt. Egy szétszedés esetleg ki tudná azt deríteni, hogy folyt -e bele liquid? Én az Innokin Kroma - A -t szétszedtem. Mert ilyen vagyok. Nem lett semmi értelme. Mondjuk ott muszáj volt már ahhoz is, hogy megnézem benne az akkut, mert beépített akkus volt. Eszembe sem jutott, hogy kiforrasszam az akkut, és így reseteljek. Lehet, hogy nem is segített volna azon. Akkor forrasztottam ki az akkut, amikor már holttá lett nyilvánítva. Csak azért, hogy áttegyem a másik modomba. Mert azt úgy láttam, jobb márka. Amiben szoftver van, az le is tud fagyni. A szoftver, hogy pörögjön, kell neki órajel. Ha az nincs, leáll a gép. Ezekben a kütyükben még kvarcot nem láttam. Talán egy kondenzátor csinálja a rezgést? Vagy R-C tag? Egy elektronikában a legkisebb nedvesség gyilkos dolog lehet. Utána meg ott marad a sólerakódás a beázott dolgokon, hogy soha ne lehessél biztos benne, most már jó, mert kiszáradt. Rá kellett keresnem az interneten, hogy mid van, annyira nem ismerem. Az enyémről is csak azt tudom, vízálló, ütésálló, mindenálló. Azt meg látom, az 510 rajta, a funkció gombokkal épp ellentétes oldalon van. Kétgombos funkciója nincsen. 3 tűzgomb nyomás hozza elő a menüt, utána lapozhatsz a + és - gombokkal. Van neki mechanikus ki -be kapcsolója is, ami nem szokott másokon lenni. Azt nem tudom, érdemes - e mindig kikapcsolni 2 vape között, de éjszakára mindig ki szoktam. Plusz tiszta fémből van. Szerintem az USB-n kívül vízálló lehet mindene. Az USB csatlakozót nem tudom elképzelni vízállóra, de az messze van a tankoktól.

4 kedvelés