A méret igenis lényeges : vagy nem? :P

megvan az a vicc, h csak felfele mehet a nő es kulonbozo pasik vannak a szinten, de addig megy, mig elegedetlenkedese miatt az ures szinten talalja magat, ahonnan nem mehet vissza?sztem igy vagyok most, h amim van, az jo, csak mindenben a tokeletesre torekszem, (udv, maladaptiv semak -.-") aztan bar semmi rosszat nem tudok felhozni a mostani picik kapcsan, megis nezelodom, ahelyett, h azt mondanam, h oke, nekem ez jo, leszarom, h tesom szerint majd tolthetem minden nap, mert nem kivehetos. egyebkent 2 naponta toltom, akkoris azert, h 1/3 ala ne menjen es kicsit kimeljem :smiley:

3 kedvelés

mar nehany idegen csak ugy random megdicserte buszra, villamosra varva a kicsi pinket :stuck_out_tongue:

3 kedvelés

Nyílván a női vonalat képviseli maga a szín, de a mellé társított kifinomult mintázat azért önmagáért beszél. Szépen ki van dolgozva, jól mutat. Itthon eldugott sarokban ahol a család nem lát én is használnám. :smiley: Azért utcára nem mennék vele mert szerény társadalmunk furcsán nézne rám :smiley: :smiley:

Talán annyi hátránya van a beépített modoknak, hogy nem látsz rá az akkura, nem látod ha már mondjuk sérült bármi. Javítani meg horror, tehát ha behal akkor kuka vagy polcdísz.

De azért manapság olyanok az akkuk hogy elég sokat bírnak , lásd mobilok… Ha 2-3 évig kiszolgál akkor rendben van. De akár mehet 4-5 évet is. Használat és vigyázás függő ez is.

1 kedvelés

Egy baj van a beépített akkuval, hogy megdöglik. Lehet nem ma, lehet holnap, lehet 1 év múlva, lehet semmi jele nem lesz, csak nem kapcsol be, nem tölt stb. És akkor bizony fájni fog. De ha ezt el tudod fogadni, akkor ennyi, használd egészséggel.

5 kedvelés

Én a piros danival vagyok így…de baszki, rohadt jól néz ki, szóval kit érdeket, ha tetszik vedd meg azt kész.

Mond azt, hogy ez nem pink, hanem lazac :sweat_smile:

6 kedvelés

Pár nemvárt kacsintást biztos bezsebelnél :grin:

2 kedvelés

Vegyél a meglévőkből még kettőt…így hátra dőlhetsz, tudván ha gond van akkor is van másik.

2 kedvelés

Mondjuk igen ki hogy hívja a színt. Ez a lazac nem is rossz :thinking:

A piros - fekete kombó teljesen semleges szerintem.

Mai világban mondjuk lehet simán elmenne… ( van rózsaszín ingem és pólóm is ) :joy: passzolna is.

Gamer szekcióban is szeretem ha néha elmegy a pink világba a led. Jól mutat.

2 kedvelés

Fura lenne sétálni közben figyelni mikor simogatnak meg hátulról :rofl::rofl:


Nem látok én itt semmilyen problémát … :rofl:

5 kedvelés

A jó kis ming, szinte már hiányzott. :rofl:

Húúúú pappa nem égeti a retinád?:grin:

Ez Kingáé, én még nem vettem, egyébként a fénykép nem adja vissza élőben sokkal faszányosabb.

2 kedvelés

hmm… mondjuk ez a drip eléggé vagány :smiley:

Egyébként egy Pico mod is szóba jöhetne. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Cicás is meg a másik mod is nagyon adja, lány lennék tuti megvenném. :slight_smile: Cicást amúgy is :slight_smile:

2 kedvelés

Lány lennék, én is, aztán Onlyfenszen nyomatnám a bazsarózsás citromos karamellt :grin::cucumber: 1 szál Xtarban.

2 kedvelés

ezert van mar most 2 :smiley: ja jo, az izvaksag miatt amugy XD annyira szerencsetlen csak nem leszek, h egy nap adja fel mindketto :DDDD

1 kedvelés

ne mar… ez csak piros itt a fekete mellett :smiley: ebben mi lanyos? :smiley: superman, flash, ironman, akik pirosban nyomulnak!? most akkor titokban…??? :smiley: