A méret igenis lényeges : vagy nem? :P

Ez mind elég kicsi, és mind kivehető akksis.

6 kedvelés

Látom már kokszol a bájka. :sweat_smile:

Mindig :joy: de ezek a liquidek ilyenek :woman_shrugging::blush:

2 kedvelés

ismeros :smiley: a jelenlegi bananos sutis vonal, amibe meg bele vagyok buzulva, kiakaszt, h sokkal sokkal masabb, mint a dinnyes. eg es fold :smiley:

2 kedvelés

Én a banánost nagyon akartam szeretni (mert egyébként a banán az egyik kedvenc gyümölcs), de liquidben egyik sem jött be. Pedig legalább 6-7 félét próbáltam

3 kedvelés

A Zoli banánja nálam egész jó, de az is kicsit mesterséges :roll_eyes: (se címke, se papírdoboz) Al Carlo alap, ha jól emlékszem.

4 kedvelés

Nekem is épp a banános gyilkolja a v9-et, már 2 ml után megjelent a fekete gyász a tankban. :sweat_smile:

Egyébként elárulom, hogy kb 5 perce tekertem újra, csak lusta voltam elmosni a tankot. A vatta nem úgy néz ki, mint a liquid :joy:

Banánosból a gorilla v2 ami ízlik :grin:bár pici kókuszt is érzek benne :smiling_face:

2 kedvelés

Tessék legyenszíves odafigyelni a fogalmazásra,mert félreérti valamelyik Zoli.!

Neked is van? :roll_eyes::rofl:

Jogos. Zoli76 banánja…nem máté.

Valahol igen.

Ami azt illeti,az enyém mellett sem áll rendőr :joy::joy:

Hallod az még nekem is nagy :rofl::joy: van amelóban 64 és villás kulcs talán az a méret .

Gyengék vagytok. :rofl:

Jó régi … :roll_eyes:

kicsit elírtad, de értjük :slightly_smiling_face: …az már vízipipa méretű lenne :grin:

2 kedvelés

Nekem azt mondtàk kis bohóc nagy cirkusz … akkor engem át….tak :thinking::joy::joy::joy:

Egyébként kövezzetek meg de nagyon adja az a pink mod. :grin:

Am egy kazán ami kicsit alacsonyabb, rövidebb szipka és már is akkora a méret amit még kényelmesen használsz , viszont a mostani kazán szekcióra én sem venném meg, mert a derekamhoz kellene tartanom hogy szívni tudjam olyan hosszú :rofl: (164cm tömény erőszak ) :rofl::rofl:

Am meg a jóbol mindig keveset adnak.

A pico vonal kivehető akkuval szerintem passzolna hozzád, vagy egy BPMods warhammer , van pink is :yum: vagy egy jó sbs mod.

2 kedvelés

Virtuálisan megköveztelek :imp:

Köszi :joy: