A&l shinigami

Sziasztok kevertem be a&l shinigamit es a tobbi kevereshez kepest, ennek zavaros a kinézete, ez normalis?

2 kedvelés

Egy kép esetleg vagy már elvegyült rendesen ?

2 kedvelés

Ugyan az a termék ?
(Green,zero sweet ) mert az sem mindegy.

1 kedvelés

Így a flaskát látatlanba,a jobb oldali a sweet,a bal oldali pedig minden mentes :grin:

1 kedvelés

Mármint,hogy a bal oldaliban csak alaplè van? :grinning:

1 kedvelés

Lehet rosszul írtam,van az édes zöld színű flaskás és van olyan ami zéró sweet,ami a 30-as flakonban is vízszínű :smiling_face:

1 kedvelés

Ragnaból is van sima,meg primal,de az utóbbi nem ízlik mert dobtak bele még pluszban ananászt ha jól tudom és az nem olyan fincsi nekem :joy:

1 kedvelés

Sweet mind a kettő, de minden másik keverésem olyan tiszta mint az “oni”, a zavaros a zoldalmas shinigami sweet edition

Nem ugyan az, az egyi az ONI sweet edition, a masik a shinigami sweet edition.

Szerintem adj neki nèhány napot.Ha jól tudom ezeknek az A&L aromáknak elèg annyi.
Ha jó jó,ha nem jó lefolyó.

2 kedvelés

Szinben nemsok eltérésnek kellene lennie :smiling_face:
Max ahonnan vetted,ott kérdezz rá e-mailban hogy mizu.

2 kedvelés

2 kedvelés

Kakukk,kakukk :joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés

A közèpső? :thinking:

1 kedvelés

Most megkóstoltam ízre, egybol zoldalma, aztan egy brutal mentol. :grinning:

2 kedvelés

Egyebkent az nem alapfolyadek az a citrusos a&l oni sweetedition. Aroma formában nincs nagy eltérés színben, Föl higitva, viszont igy nézz ki.

1 kedvelés

Csak poènból írtam. :slightly_smiling_face:Nekem is van olyan aromám,amit miután bekevertem,nèhány nap elteltèvel jön meg a színe.

Am szerintem rosszul írtam, a citromos zavaros, nem a zoldalmas de mindegy kiprobalom ha jo elszivom ha nem kuka

1 kedvelés

Ki ne dobd! A legjobb A&L​:sweat_smile:
(műanyag tankba be ne töltsd, pillanatok alatt elrepeszt bármit, ami nem üveg vagy SS)

3 kedvelés