A következő rendelésem véleményezése

Sziasztok!
Elkezdtem összekészíteni a következő kosarat a TLC oldalán, készülve a novemberi születésnapra:
Dampflion White Queen
Evergreen Melon Mint
PJ Empire Poker
Riot Squad Black Edition - Sour Cherry Apple

Ezek közül ki mit kóstolt már és milyen véleménnyel volt az adott aromáról? Egyiket sem kóstoltam még személy szerint.

Illetve keresnék olyan sima barack aromát is, ami csak magában barack és nem barack tea és társai. Erre bárkinek bármi jó ötlet?

Előre is köszönöm a segítséget, véleményezést!

2 kedvelés

A barackra van ötlet a Solub barack nem rossz ha 20 % van kevered

2 kedvelés

Inawera barack is nagyon finom.

3 kedvelés

Én most ezt rendeltem, pár hónap és elmesélem milyen. :joy:

https://aromamester.hu/aroma/gyumolcs/Barack_Mix

3 kedvelés

Az aromamesteres aromákat már én is néztem, előbb utóbb rendelek is belőlük valamit hogy ki tudjam próbálni :smiley:

1 kedvelés

Köszönöm a tippet, ki fogom próbálni!

2 kedvelés

Szia!

  • PJ Empire Poker most is van keverve. Nem rossz, tényleg érződik a meggy vagy cseresznye, némi dohány íz kiséretében. El lehet szívni, de nem lesz a tuti kedvencem.
  • a barackra az Omerta The Farnert tudnám javasolni. Igaz, hogy barack-alma kombó ízt írnak a leírásban, de nekem csak a barack jön át. Ez tényleg finom, ilyet biztosan rendelek még.
3 kedvelés

Szia. A White Queen az valami borzalmas mix sajnos :frowning:
Én most a teás liquidekre vagyok ráállva, ha ajánlanék egyet az a Black Queen, finom citromos íz (nem édes, nem savanyú) de a tea íz az valami brutálisan jó. Nem hűs, nem émelyítően erős, nagyon kellemes.

Ha barackos ízeket keresel nekem legutóbb a Full Moon Tizu vált be.

2 kedvelés

Köszönöm az infót. A White Queen estében láttam, hogy vannak negatív vélemények, de pozitív is volt így került a kosárba. Viszont így, hogy Te biztosan valós tapasztalattal rendelkezel, inkább elengedem. Ugye sok esetben hiába a sok pozitív vélemény, ha annak nagyrésze “fizetett” pozitív véleményező… (Más webshopok használják ezt a trükköt, a vape világában nem tudom, hogy jelen van-e, de a pozitív véleményeket mindig fenntartásokkal kezelem)

A teás ízek eddig nem igazán jöttek be, vagyis nem találtam számomra megfelelőt, de amit ajánlasz még nem próbáltam. De lehet teszek vele egy próbát :smiley:

2 kedvelés

Bár nem tiszta barack ez sem, de a Mexican Cartel Barack-Ananász-Eper, szerintem és más vapetársak szerint is mennyei, leginkább a barack dominál, eper gyakorlatilag semmi és egy halvány ananász ízt ki lehet érezni belőle. Nagyon finom. Annyi hátrány, hogy kumulusvape-ről tudod rendelni, már amennyire ez hátrány! :smiley:

1 kedvelés

Sziasztok!
Black Queen tényleg finom, már két flaskával is sikerült elpupákolnom belőlle. Számomra a " kellemesen édes" kategóriát képviseli és késztetett az újravásárlásra.

3 kedvelés

Szeptemberben rendeltem egyet de most megint fogok :smiley:

1 kedvelés