A kezdetektől

Ha jól értelmezem amit írtál, akkor életvitel szerűen Ausztriában laksz(dolgozol), és Sümegre jársz haza. Úgy tudom (javításáról ki ha tévedek), hogy Ausztriában más az e-cigi szabályozás, mint itthon, és ott akar kész liquidet, és készüléket is tudsz venni Vape shopban. Ha ez így van, akkor a legegyszerűbb szerintem egy ilyen shopba besétálni, és egy-kettőt kipróbálni. Le is írom miért. :slightly_smiling_face:

Több kollégámat sikerült e-cigire átszokni a cigiről, és ez alapján a tapasztalatom vegyes, MTL/DL felhasználás terén. Van aki szűk MTL, és van aki levegős DL tankkal tudta letenni a bagót. Azt, hogy kinek melyik áll közelebb az ízléséhez szerintem 100%-ban nem lehet előre megmondani. Ehhez szerintem ezt is, azt is ki kell próbálni. :slightly_smiling_face: Saját példámból tudom, hogy ha a számára kevésbé megfelelő módot próbálja valaki először, azzal kevésbé lesz hatékony az átszokás (ez az én véleményem, más lehet, hogy nem így látja).

Szerintem ez a legfontosabb kezdésnél, ezt követően lehet a nikotin tartalomról, és a készülékekről beszélni, és tovább indulni a vásárlás felé.

Amiket leírtam, teljes mértékben a saját tapasztalataimból kiindulva tettem, ha valaki nem ért egyet velem ebben, azt el tudom fogadni.:slightly_smiling_face:

8 kedvelés