A CBD-s liquidről egy kis élménybeszámoló

Ok…de mi a helyzet a liquiddel???

  • Azt értem, hogy nem kell egy stresszoldóba serkentőnek a nikotin.

  • Azt tapasztaltam, hogy higítás nélkül borzalmas.

  • Az viszon még nem tiszta, hogy az 500mg-os e-liquid cdb-t mekkora mértékben higítsam vagy ne higítsam, hogy ne trolkodjam szét benne a hatásmehanizmust…???

Elvileg azt nem kell hígitani, de inkább este próbálgasd amikor már otthon vagy, hogy milyen hatását érzed majd idővel. Egész napos használatra csak 300 vagy annál alacsonyabb tartalmút ajánlják.
Ja és csak nikotin mentes folyadékkal hígítsd, ha hígítod!

2 kedvelés

A gyártó, amit én rendeltem, azt írja, a 10-ml-t, ami 500-as szintén, keverjem be 50-ml 50/50-es nikotin mentes alapba. Ezt fogom tenni rövidesen. :slight_smile:

Az valóban csak placebo lesz, illetve ha lesz is hatás, az elég sokára valószínűleg :thinking:
Te honnan vetted?

2 kedvelés

Hátha segít!

Az EliquidOnlineShop-tól. Akkor azt mondod, ne keverjem semmivel? :thinking:

Köszönöm!
…már el is kezdtem várni az élménybeszámolódat.

Elnézést kérek, ha néha olyan vagyok mint egy kissebb település vagy mint egy pedál nélküli bicikli! Csakis az elmélet és a gyakorlat közötti különbségek örökös kutatása miatt fordulhat elő nálam…

(tanácstalan, hajthatatlan​:grin:)

Én nem bírálom felül a gyártó ajánlását, csak amit eddig olvastam a témában, a szerint egész nap azt kell szívnod., ha olyan mértékben hígítod, hogy hatása is legyen.
Ahogy olvastam, eleinte kisebb dózisban próbálni 1-2 hétig és fokozatosan lehet növelni. A kezdeti 1-2 hétre jó lehet annyira hígítva, de utána szerintem már kevés

3 kedvelés

Én azt hiszem, továbbra is maradok a lefekvés elötti pupákolásnál, de hogy felütöm valamivel az íze miatt, az szinte biztos és majd megtapasztalom…

Ezt olvasd el azért, hogy mik lehetnek az ellenjavallatok


Nos, mint látható, ez egy booster, ezért gondolom, hogy keverhető, hígítható.
Elolvastam a lehetséges mellékhatásokra és ellenjavallatokra utaló ajánlásod. Minimum elgondolkodtató…, de már mindegy, - bizonyos szempontból - mert már bekevertem, meg is kóstoltam. Picit csípős, enyhén fű ízű, de nem kellemetlen számomra. Ami kissé zavar, hogy kb. húsz slukk után elkezdtem némi váladékot felköhögni a tüdőmből. :thinking:

3 kedvelés

Mennyire higítottad fel?

A gyártó ajánlását követve 50-ml 50/50-es nikotin mentes alaphoz kevertem a 10-ml-t. :slight_smile:

2 kedvelés

Na, mindegy is… Olyan, mintha kissé borsos lenne, mármint ízre. Kb. 2-ml töltöttem a tankba, ezt elszívom ma este, aztán meglátom, van-e valami hatás. :slight_smile:

3 kedvelés

Nem tudom, van-e olyan biztonságos, mint egy standard liquid​:roll_eyes: nem olajos állagú?

Szerintem tökéletesen olyan, mint a PG. Szagtalan, kicsit sárgás színű. A biztonságáról csak annyit tudok mondani, hogy bízom benne, túl xart csak nem árulnak… :thinking:

A nyelv alá cseppentős már első nap is hozott eredményt nálunk, de most 1 hét után kezd ténylegesen látszani a javulás. A leírásban a 3. Héttől fejti ki a teljes hatást.

2 kedvelés

Pg-ben van oldva a hatóanyag.

Vajon azt lehet hasonlítani az általam használthoz? Avagy ez valóban túlságosan “híg” a valódi hatás eléréséhez?

Szerintem csak a bevitel más. A cseppentős amúgy csukamájolajban van oldva :nauseated_face:, és ha jól rémlik 500-as :blush:
De témához vissza…rendeltem én is elszívni valót is, mert több helyen olvastam hogy akkut problémára inkább a többször kis adag bevitelét javasolják.
Nálunk az a terv hogy reggel kap nyelv alá, aztán nap közben ha kell, akkor tud szipákolni.

2 kedvelés