Az emberek közvetlenebbek, mióta nem cigizek

Itt olvashatod István sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok Vaper és leendő Vaper társaim.
Nem fogok szuperlativuszokban beszélni a villanycigiről, hisz akit megfog a dolog, az úgy is kipróbálja, akit meg nem az meg úgy is csak legyint egyet rá.
Nem mondom, hogy követendő példa vagyok több ezer vapertársunkkal együtt, de ha naponta tehetsz valamit magadért, miért ne az egészséged javítása legyen az? 2018 augusztusa óta villanycigizek, azóta rengeteg pozitív dolog történt velem. Többek közt, a dohányosokkal szembeni pozitív diszkrimináció is, több nyilvános helyen. Egészségi állapotomról annyit, hogy míg eddig 2 perc intenzív testmozgás után, hívni kellett a papot, most simán végigdolgozom a 8 órámat fáradékonyság jelei nélkül.

Az emberek közvetlenebbek, mióta nem cigizek, nincs dohányszagom, így magabiztosabban is mozgok, társaságban sem görcsölök a szájszag miatt. Reggelente nincsenek köhögés rohamok, sőt most ár köhögés sincs szinte. Ha megkérdeznék, hogy ajánlom-e természetesen igent mondanék. Ellenben, bárki mielőtt bármibe belekezd, kérje ki egy régebbi Vaper tanácsait, elkerülvén a sok feleslegesen kidobott pénzt, a számára nem megfelelő kütyükre! Ez az én történetem, így lettem Vaper, és így is maradok…… Kövess engem, kövesd a rajtam kívül több millió egészségdohányost!
A gőz legyen veletek!

A történetet beküldte :

Sáringer István


Borítókép: Sáringer István