8 év cigizés után végre kijött rá a lépés

Azt az életbe nem kapod vissza.
Az pont abban a setupban muzsikál annyira.

2 kedvelés

Vizuális típus vagyok, úgyhogy :nauseated_face::joy:

Egyszer veszek egy Elfbart mostmár, teringettét! Majd leülöm…

Igen. Nem pont az.amit kerestem, de a legközelebb áll hozzá.

7 kedvelés

Mindenképp szeretnék beszerezni egy nagy pöfögőt is ittholra chillezni,szóval a fejlődés meglenne csak megvárom hogy mi lesz ebből a nagy boszorkányüldözésből… ha ugy van később mindenképp beleállok a magasabb szintbe! :grin:

1 kedvelés

Szerintem nekem van még valahol 1…
Gyümis valami…

2 kedvelés

Nekem haverom mutatta,mondom dik van elfed? Ecsetelte hogy mi,mennyi stb… rá egy hónapra megvettem magamnak. :smiley:

1 kedvelés

Te vagy a képen?

3 kedvelés

Azt is kipróbálom következő körbe! :grin: @domimarci33 sosem elfeztem szóval fogalmam sincs. :sweat_smile:

1 kedvelés

Persze,minden közösségi profilomra igyekszem hasonló képet kirakni hogy megtalálhassanak. :smiley:

2 kedvelés

Van egy tippem, melyik irány lesz a tiéd :sweat_smile:

Na hajrá mamacita! :smiley:

Hm…dual dl, legalább 2 aksis mod…60-70 w …
70/30 :thinking::grin:

1 kedvelés

Szétszedem, rakok én bele 18650 es akkut… aztán mehet bele a lötyi :joy:

Csak fel ne robbanj! :sweat_smile:

2 kedvelés

Épp azért! Faszán 18650 es akku. A gyárit újra se merném tölteni, még vezérlővel sem…

Jó,igazából most gyorsba próbáltam utánna nêzni. :sweat_smile: És igen,kb ugy fogok ködölni mint valami rossz 1,9 TDI. :smile:

1 kedvelés

Én még szétszedni se merném​:sweat_smile:
Miért nem veszel inkább elfes podot?
Valakinél láttam itt…

3 kedvelés

Jajj annyira nem szükséges… Csak egy felvetés volt, egyébként nem félelmetes szétszedni, már egyet-kettőt megnéztem kiváncsiságképp :sweat_smile:

Off: írtam egy hsz-t és kaptam egy “moderátori jóváhagyásra vár” üzenetet… Nem izé, csak ilyet se láttam eddig :thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Offoltak Zoli?:joy: