Szinte el sem hiszem: "fényposta"

Végül mégiscsak találtam egy Vandy Vape Berserker mtl RDA-t egy görög webshopban. A szállítás nem volt olcsó, viszont a tegnapelőtti rendelésemet ma meghozta a DHL. :slight_smile:
Úgy hogy tudom ajánlani szükség esetén az eCig Hellast.

16 kedvelés

Jaja, dhl express nem szarral gurigázik. :sweat_smile:

Akkor a kajmán megy a lecsóba?

Nem, de eredetileg ezt néztem ki. Meglátom, melyik hogy szuperál. :slight_smile:
Egyébként ez olyan kis aranyos, ha másképp nem, kóstolónak tökéletes lesz.

3 kedvelés

Apropó, milyen a caiman rda?

Még ismerkedünk. Próbálgatom a tekeréseket, vattázást, meg hogy mikor mennyit nyomkodjam neki a flakont, hogy jó legyen. A konyhát pikk-pakk beködöli. :smiley:

2 kedvelés

Hát, ha én ilyet találnék valahol tutira rá nem jönnék, hogy mi lehet ez. Szerintem valami műholdból kipottyant alkatrészre gyanakodnék…

Mármint a Berserkernél?

Nem. A fotóra gondoltam, arra az alkatrész halmazra.

Bevallom, én még sosem láttam élőben ilyen tekerd magad ködgenerátort. A közelemben nincs ilyen senkinek.

Az RTA-kat is magad tekered, nem?

2 kedvelés

Csak az afc-k bf pin, meg a szokásos pótcuccok.

1 kedvelés

Küldjek kölcsönbe? Mtl, vagy Dl érdekelne? Rda vagy rta? Milyen színben? :joy::joy::joy:

2 kedvelés

Nem, én podokat (mára már legalább a nevüket tudom, hála nektek) használok, amiben gyári porlasztó van és intenzív használat mellett havonta cserélem.

Köszönöm, egyelőre le vagyok ezekkel. Egy asztali használatú, egy sétálós és egy biztonsági tartalék a kocsimban. Egyelőre a 3-ből 2-vel teljesen elégedett vagyok.

Ok, nem tudtam. :blush: Az is biztos jó, de hol az izgalom, meg a kísérletezés? (A mérgelődés, amikor valami nem akar úgy működni, ahogy az ember szeretné.) :slight_smile:
Amikor kezdtem, podok még nem voltak, így én meg azt nem ismerem.

1 kedvelés

Igen, az izgalom miatt foglalkoztat engem is a tekerentyűs reaktor (nem akarok idegen kifejezéseket használni, mert nem biztos, hogy jól tudnám). Ezek kiszámíthatóak. Itt a kísérlet csupán az optimális porlasztó ellenálásson és a levegő beállításon, ill. ahol szabályozható a hőteljesítmény, azon múlik. Ezzel a kísérlettel kb. 15 perc alatt végzel, utána semmi izgalom, az mindig ugyanolyan lesz. Valójában olyan, mintha cigiznél, legfeljebb a cigiket (aroma) váltogatod.

Anno elégedett voltam, mikor pisiltem. Aztán rájöttem, hogy “az” másra is jó. Azóta elégedettebb vagyok. Más világ! :joy::joy::joy:

1 kedvelés

Amikor gyerek voltam, minden iskolában volt a fiúknak egy pisilde, ahol a fal kb. 80 cm-1 m magasságig kátrányozva volt, alatta egy lefolyó csatorna kialakítva a betonban. Ott mentek a versenyek, kié visz magasabbra. Sokszor győztem, én adtam a meszes felületnek is rendesen :joy:

Valami nekem is rémlik…kipisiljük az iskola falát :roll_eyes::grin:

Aztán jött a hadsereg. Ott köpőversenynek indult a frissen felújított, kb. 40 négyzetméteres WC blokk járólapja által meghatározott vonalra felsorakozva a kb. 2,5 m-re lévő fehér csempés falra. Aztán hányóverseny lett belőle. (Nagyfokú társadalmi érzékenység miatt nem írok részleteket.) :rofl: