2-3 vagy 5-6?🙂

Szia Beatrix!
Jelenleg 6 mod, 4 podmod+1 alkatrésznek, 8 tank, ebből fixen használva 4-6. És úton van 2db.
Sajnos vagy szerencsére nem vagyok egy eladós típus, ragaszkodom a szerzeményekhez, abból igyekszem kihozni a legtöbbet, amim van. Bár lassan eljutok oda, hogy megváljak azoktól a cuccoktól, amelyek tényleg nem kellenek. Néhány hónap (majd egy év) :rofl: kellett, mire eljutottam odáig, hogy tudjam, mi az amire szükségem van. Egészségi állapotom miatt kb hat-hét hónapig építős cucc szóba sem jöhetett, így podokat shoptam/shoptunk és azokat igyekeztem a saját igényeimre szabni, eszement, nem épp pénztárcabarát módon. De egyik sem adta azt, amit kerestem. Így ezt a vonalat feladtam, és jött az RTA-k világa. Az idei első negyedévet pedig azzal zártam, hogy bejött a DL vonal is a képbe (Anya legnagyobb örömére :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rage:) az MTL mellé nálam. Uh újabb kísérletezés kezdődött.
Nálunk családi illetve banda vapelés van a Gyermeknek és a baráti körének köszönhetően, így minimum kettőnk igényeit, ízlését kell szem előtt tartani a rendelésekkor. Ma már nagyjából fix költségkeretek vannak, mennyit költhetünk aromákra, kellékre, modokra, tankokra. Ha az egyiket átlépjük a másikból veszünk el.
Most ott tartunk, hogy miután tudjuk mi az, amit akarunk, így ennek megfelelően vásárolunk be, hogy július 1-től már tutira ne fájjon a fejünk a cuccok miatt…
Az impulzusvásárlást sikerült teljesen elhagyni.

16 kedvelés