100 mg/ml nikotin felhasználható e még?

Sziasztok!

Valamikor a tavasszal rendeltem az aromamesterről 100 ml 100-as nikotint, amiből 30-40 ml megmaradt
Hűtőben tároltam, de így is lett egy halvány rózsaszínes/barnás színe, illetve van egy kis szaga is.
Most mivel nagy karácsonyi aroma beszerzés előtt állok, ismét kellene rendelnem nikotint.

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ez még felhasználható e, vagy rendeljek inkább frissen?
Illetve ti hogy szoktátok tárolni a nikotint hosszú távon?

Előre is köszönöm a segítséget!


Szia. Nekem eleve ilyen árnyalattal érkezett. Nyugodtan használd el. :slightly_smiling_face: Mivel nekem kb 2 év mire ennyit felhasználok, így fagyasztóba teszem.

5 kedvelés

Nekem is ilyen “sötétebb” verzió volt a mostani. Ha nem használod el egyből,mélyhűtőbe,fagyasztóba vele. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Köszönöm az infókat! :slightly_smiling_face:

Esetleg hozzákeverjem a frisset vagy keverjem be külön?

Ezt keverd be, frissből a maradékot fagyóra.

A színe nem gond viszont a szaga már inkább. Letesztelheted 5-10ml bekeverésével…bár én a szaga miatt kiönteném, nem potyára bűzlik :slightly_smiling_face:

Bűzlik, vagy van egy kis szaga - elég széles a skála :slightly_smiling_face: de el kell tudni dönteni.

Ideje lenne feltaláltatni valakivel a szagot is “közvetítő” TV-t/Monitort/Telefont. :rofl:

Sniffing The Rock GIF

Hasonló rúgóra jár az agyunk. :slightly_smiling_face:

Szerintem maradok annál a verziónál, hogy keverek frissen, ezt meg félrerakom vésztartalékba, ha nagyon nincs más és kell a mentőöv :smiley: