Nikotinszint

Sziasztok!Létezik olyan hogy pár hónap után (4-5) lecsökken az eliquide nikotin szintje?12mg/ml alapba többféle aromával nincs olyan húzása (TH) mint mikor kevertem?!Köszönöm a válaszokat! :slight_smile:

Én akkor tapasztaltam ilyet mikor nem volt rendesen rászorítva a flakon kupakja.

4 kedvelés

Chubby Gorilla flakonba van,napi,heti…használatban másodlagos íznek! :smile: Csak már a 6mg-os leves is erősebbnek érződik ehhez képest. Akkor ezekszerint kilevegőzik belőle a nikotin?!

1 kedvelés

Én másra nem tudtam gondolni mikor folyamatosan gyengült…mióta rászorítom a kupakot nem változik az erőssége.

2 kedvelés

Használat előtt felrázandó :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A tárolás nem mindegy. Ha folyamatosan éri a napfény akkor az megölheti benne a nikotint, pláne 4-5 hónap alatt. A másik pedig a frissesség. Amelyik alap friss alapanyagokból van összerakva az mindig erősebbnek tűnik. Minél régebbiek az összetevők annál kérdésesebbek a tárolási körülmények. Én ezért keverek mindenből csak 30ml-ert. Mindig friss, és érzetre is rendben van.

7 kedvelés

Már én is “csak” 1 litert keverek be nic-kel, 3 liter helyett :grin: egyszerre. A PG alapú nic fagyasztóban figyel a sötétben, bontatlanul vagy maximálisan rászorított kupakkal…ami szükséges is mivel 5évnyi dózisról van szó.

3 kedvelés

Természetesen fel van rázva,és hüvös ,fénytől védett helyen van szekrényben .Köszönöm a válaszokat!

2 kedvelés

Ezt mintha már említetted volna, h mindig csak keveseket keversz be, így mindig friss marad… :blush::blush::blush:
Nekem is jó tipp volt, azóta is így keverek… :wink::smiling_face:

Sziasztok,
Talán ez a téma tud segíteni nekem is :slight_smile: így nem nyitok újat.
Adott Bontatlan 52%-os 100% pg alapú NIC, még pink.mule-ról rendeltem 2017-ben.
Mikor “betiltották” itthon az ecigit betettem a hűtő aljába, mert elment a kedvem az egésztöl…
Most viszont hogy újra elkezdtem használni gondoltam előveszem és csepegtetek inkább, minthogy boostereket vegyek…
Kérdés, hogy elhasználható-e még ( megromlik-e ) vagy adjam le veszélyes hulladékként?

2 kedvelés

Nálam ez az öt év már kizáró ok lenne.

1 kedvelés

Én 5 évre készletezek…ha totálisan fényvédett, mélyhűtött helyen tartottad végig (én még alufóliával is betekerem) akkor adnék neki esélyt…bár a ‘pinkmule’ minőségét nem ismerem mert máshonnan szerzem be. Keverj be kis mennyiséget és próbálj rá. Ha nagyon elszíneződött a nic akkor az már gyanús lehet. Az “52%”-ot nem értem…fejtsd ki kérlek

1 kedvelés

Mi az, hogy 52%-os? Ezt nem teljesen értem mit takar. Hűtőben nagyon sokáig képes elállni, de én azért kevernék be 10-20ml-ert próbaképp, plusz megszagolnám, figyelném milyen a színe s.t.b.

3 kedvelés

52mg-os. Rosszul írtam, nem %-ot Kelley volna.

Köszönöm mindenkinek a tippeket, tanácsokat, keverék be egy próbát és meglassuk.

2 kedvelés