Zöldfülű kérdések

Igen beszívom és azután olyan óvatosan letudőzom így ettől az arányú keverestol nincs köhögés .Elf barban is 2% a tökéletes az5% már köhögős.

Illetve még pár észrevétel: ha nem vagy erős dohányos nem biztos, hogy egy ilyen levegősebb pod kéne neked, hanem inkább egy ursa nano pro, ott eleve van lehetőség a teljesítmény állításra és szűkebb, írtad, hogy le sem tüdőzöd rendesen, szóval lehet nem is szívod erősen, ahogy kéne, mert sok a gőz. Szóval aki ezt neked ajánlotta, az egy f…sz volt.

Persze lehet ezt is próbálgatni, ha szeretnéd, de ezeket úgy kell szívni, hogy amennyire bírod szívod 4-5-6mp-ig, nem csak slukkolgatni, mint a cigit.

2 kedvelés

Egy porlasztonak napi átlagban összeadva kb.1ora használat után mennyi az élet ideje ?Hány hét lehet ?

Az elfbar 2 % az 20!

Bejegyzés jóváhagyásra vár?:thinking:

Kimondtad a tiltott szót, amit sosem mondunk ki. :joy:

A lányom kb ennyit használja az övét, mondjuk ő más podot, és már megy neki több mint egy hónapja.
De ez függ a porlasztótól is

2 kedvelés

Ilyen gyümis cuccal szerintem az 1 hónap sem lehetetlen, egyébként meg ha gyengül az íz, nincs íz, rossz íz jön belőle, szörcsögni kezd vagy folyik, akkor csere.

2 kedvelés

A desszertes, dohányos ízek, illetve egyes gyümölcsösök, viszont képesek akár 1 hét alatt, vagy akár pár tank alatt kinyírni a porlasztót, igazából ki kell tapasztalni, hogy a te szokásaid mellett melyik aroma mennyit bír, illetve van aki már minimális változás esetén cserél és hallottam már olyat is, aki akkor is szívja, ha már semmi íze, mert egy széngomboc az egész. :sweat_smile:

Az a másik gondom hogy Budapesten 1 db szakboltot találtam ahol lehet porlasztót venni .15.kerben .Nekem az kb 1,5 óra utazás .Ha rendelek akkor pedig a szállítás annyi hogy annak az árából meg egy porlasztó kijönne.Tudtok esetleg a15 kerületi bolton kívül máshol is üzletet ?

Van még üzlet ami nem húzta le a rolót ? :flushed:

Őszíntén szólva ez egy ilyen online rendelős “hobbi”, sőt igazából külföld az írány:

Innen kb 5 nap a szállítás és első vásárláskor van -5 eur kupon (BIENVENUE), ami kb a szállítás díjja, vagy 50 eur felett ingyenes.

Itt is vannak egyébként kész liqudek:

2 kedvelés

Igen ,ez érdekes hogy Budapesten sem találtam illetve amit néztem az már rég bezárt.

Na akkor nem marad más mint a rendelés :slightly_smiling_face:Köszönöm a linket megnézem.

Esetleg én tudok még innen a határról venni vagy megrendeli tőlük emailben.
Firstvape.eu
Szerk látom nem neked ment volna :rofl: neked Dicódes jar

2 kedvelés

Illetve még annyi, hogy ahogy nézem van 1.2 ohmos mesh porlasztó is, szerintem érdemes venni 0.6 fölött mindegyikből és kiprobálni melyik adja neked a legjobban az ízt, hőmérsékletet és a gőzt, mert ez elég egyén függő kinek mi jön be. Szóval én vennék a helyedben 0.6, 0.8 és 1.2-t is és kicsit játszanék vele, mert ezt másképp nem lehet megmondani.

3 kedvelés

Szia, nem volt még dolgom vele.

1 kedvelés