Zeus x mesh

Sziasztok. Esetleg tudnátok abba segíteni hogy honnan tudnék ilyen mesh lap lefogato csavart szerezni ?

Szia Attila!
A kép alapján ez egy sűlyesztett fejű csavar lehet?.:thinking:
Talán egy vagy több ,optikai üzletben megèrhet egy próbát,rákèrdezni.

Szia , ilyen a csavar, ebből kellene még 1

2 kedvelés

Mèg az jutott eszembe,hogy itt nagyon segítőkèszek a fórum társak.Kis szerencsével,az is elő fordulhat,hogy akinek van ilyen tankja,küld Neked egy ilyen csavart.

Hát azt nagy meg köszönöm :slight_smile: hatha valaki

2 kedvelés

Nem tudom annak a pontos méretét. Olyan alul síkolt M3 imbuszos van

2 kedvelés

Ez jó lehet nekem ?

Azért mondom nem tudom annak a méretét . Lehet , hogy jó lehet nem . Azt tudom enyém M3 as . Számítógép boltban is meg nézheted a csavart .

2 kedvelés

Holnap délelőtt el megyek meg nézem

1 kedvelés

Ha tudod mérd meg tolómérővel,2 marék szám.gép csavarból csak lesz 1-2 amit elküldhetek Neked.
Átmérő, hossz,esetleg a feje átmérője méretei kellenek az “üzlethez”. :saluting_face: :grin: :wink:

4 kedvelés

Köszönöm szépen, holnap meg mérem és irom :slight_smile:

2 kedvelés

Na azt kell vennem újat :sweat_smile: .

2 kedvelés

Ne is mond,ezer éves már az enyém is.Nem bízok a digitálisban,amit idáig próbáltam,felemeltem már egyből mért.Még szét sem húztam,mondom mit mérsz?

3 kedvelés

Azt ne is mond . Van egy mérnök a meló helyen az hitelesítet digitálist használ . :sweat_smile: Voltak már olyan mérések és csak külső átmérőn a többihez hmég hülyébb :rofl:. Nullázni azt mindig kell bezzeg a normál kivitel .

1 kedvelés

Hát remélem én is meg tudom mérni :smiley:

1 kedvelés

Szia, bocsi de csak most tudtam meg mérni a csavart. A hossza 4mm, menet vastagság 2mm ha jól látom :slight_smile: menet hossz 3mm asszem :slight_smile: előre is köszönöm!

2 kedvelés

Ha nem felejtem el holnap még mérem ami van otthon .

1 kedvelés

Rendben köszönöm szépen, várom.

Keresek a dobozban ilyen mérettel rendelkező “példányt”. :thinking: :rofl:

3 kedvelés

Köszönöm szépen