Zeus x mesh deck

Sziasztok, nem lapul véletlen valakinél egy zeus mesh adapter?


Nagyon szeretném kipróbálni. Köszönöm
:slightly_smiling_face:

Én is most szemetek vele :grin:https://www.cigbest.com/products/-eu-authentic-geekvape-zeus-x-mesh-version-build-deck

Ez jó ár , én már a komplett tankokat is nézegetett kinomban :slightly_smiling_face:

Wotofo profilt is nézegettem mert abban van mesh single, dual,

1 kedvelés

Pont ezen vacilaltam én is hogy ki kellene próbálni.:rofl:
Csak a beszerzés a nehéz.
Ja és feketében meg aztán.

1 kedvelés

Eszi a levest azt ìrják a nagyok , de nekem a single tekerés is eszi ,és a mellett még fröcsköl is :rofl::joy:

1 kedvelés

Nekem is ilyen :rofl:
Ez egy mazohista tank.
De valami megfog benne ez van meg a lég régebb óta.

Itt van feketében

[Gazdára talált]
Hali!
Nekem van egy, de sajnos csak így pucéran ahogy a képen látod, örököltem egy doboz vape cuccot, abban volt, szóval nincs hozzá semmi alkatrészem vagy dobozom. :frowning:
Sőt, ahogy látom a tömítés is megszökött belőle, de elvileg jó kell legyen hozzá a Zeus tankodhoz kapott pót. (szerk: várjunk csak, volt ehhez egyáltalán? :rofl: szerk2: mindegy, most nincs, annyi biztos. :person_shrugging:)
Ha teljesen véletlenül Békásmegyer környékén laksz, adnék hozzá egy 100 ml előre bekevert 50/50 alaplevet, egy másik topicban láttam, hogy ilyet használsz, 1x kevertem belőle de nekem nem ez a jó arány, most a hűtőben szomorkodik, viszont feladni nem tudom merjem-e.
Aggodalomra semmi ok, megfürdik a kis Zeus, ha költözésre kerül a sor! :grin:


1 kedvelés

Szia! Nem akarok belepofátlankodni, de ha a posztoló nem tartana rá igényt, én megvenném, és elmennék érte egy előre megbeszélt időpontban. Tényleg, csak akkor, ha a posztoló nem viszi.

Szia , nagyon szuper , szeretném és ki is szeretném fizetni . Az alap lé ajánlást köszönöm,én is át tértem a 30/70 alapra mert minden tankom megfolyt a negyven fokban de azért Köszönöm .

Zeus nem fog megfolyni, mert felül levegőzik. Nálam télen-nyáron 50/50 alaplével megy. Mondjuk a többi tank is. Az alsó levegőzésűeknél néha tényleg van folyás, ha felborulnak a motor csomagtartójában, de a Zeus nem folyik. :slight_smile: Sok sikert hozzá.

Itt nézted? Hátha segít…

Nem használom kb 10 éve. Talán egy két link oda dob de ennyi

értem… :+1:

1 kedvelés

Én szeretem a zeus tankot , de a vatta maga az ördög :smiling_imp::rofl::joy::rofl::joy: