Zabálja az akksit ez normális?

Sziasztok!
Van egy Vaporesso Gen 80s készülékem. Na most ami érdekelne nektek is ennyire zabálja az akksikat?! 18650 akksikkal használom de bakker 1 nap 3 akksit lemerít úgyhogy kikapcsolom a készüléket mikor nem használom… már arra rá tudtam hogy a liquideket is eszi de mivel DL nem csodálom… na de az akksi… az már zavar vagy ez normális?! 50-55watton használom.
Köszi ha segítel​:upside_down_face::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia​:smiling_face:sokat ne is várj egy 18650 től DL használat során.
Azt a kis ketyerét inkább MTL felhasználásra tervezhették,tudom szettben árulják na de akkor is :smiling_face:inkább 1x21700, vagy 2x18650 dl használatra.

1 kedvelés

Ohh bakker :smiley:

Szerintem ilyen felállásban ez normális.

Szia . Maximum rdl minősítésű tekerésel fogod elérni a dl/1 akksi/nap állapotot. 0.6-1.0 Ohm között van.

Fiúk szidjátok még. Ha már @Zsolt68 múltkor megint elültette a fülemben a bogarat, azzal, hogy ez kicsi is, meg a sunset glow színben nagyon csajos is :wink: :rofl:

Abba a színben van :joy:

1 kedvelés

nálad csak a mod-ról volt szó 24€-ért … nem pedig 50+W-os dl szörnnyel :rofl:

tudom, és ugye én mtl-ezem, de sajnos még a sváb lelkem is elgyengül :rofl: :rofl: :rofl:

18650 max 30 wattig, így ki is nyírod az akksikat, dovpo riva 200, dual 18650, olcsó, jó csipp. :wink:

Köszönöm lejjebb is állítom.

Amúgy erősebb akksit rakhatok bele ? Pl. 21700?

Nem, nem fér bele nagyobb sajnos.

1 kedvelés

Rendben köszönöm

Kettő is van! MTL 15W-on 350-400 slukk(kb. 1 nap) és vége, ahogy a többiel írták, DL-re karcsú

3 kedvelés