Vaperz Cloud x Dovpo Odin V2 Mini 100W vagy YiHi SXmini SL Class V2 100W TC

Sziasztok!

A címben említett 2 mod között gondolkodom. Ha esetleg van valakinek tapasztalata a 2 mod közül valamelyikkel esetleg mindkettővel, szívesen venném az észrevételeit, tapasztalatait. Nekem a Yihi-nél a kompaktabb méret, illetve a chipset ami szimpatikus ( szinte csak jókat olvastam róla). Illetve a Dovpora most találtam rá, és eléggé tetszik, hogy mágneses akksi fedele van ( sajnos már kétszer megjártam elhasználódott tekerős akksifedéllel ) plusz tetszik is a kialakítása. Viszont ennek a chipsetjéről nem találtam semmit a neten, nem tudom mennyire jó az akksi kihasználása ilyesmi. Legszívesebben mindkettőt megvenném :slight_smile: Előre is köszi ha valaki tudna tapasztalatokat megosztani velem.

2 kedvelés

Az SL v2 akkufedelével nincs gond, bírja a gyűrődést. Az akku cső műanyag, az egy picit nemszeretem tulajdonság, de egy nagyon jó fogású, tenyérbemászós, napi használatban lévő mod nálam. Odinból csak v1 dna75-el volt dolgom, ennek vsz. jobban sikerült a kialakítása, az egy picit itt-ott ormótlan érzetet keltett(de az egy alu tömb, az jópont neki; viszont nagyon tudja gyűjteni a mocskot)

Ha nem vagyok végtelenül indiszkrét, honnan vennéd/mennyiért?:thinking:

6 kedvelés

Nekem is DNA-s Odin van, az jó. A formája is kellemes, robosztus.
A simának nem ismerem a chipsetjét.
A Yihi meg mindig jó :slight_smile:

4 kedvelés

A vaporism-on láttam meg az eliquidonline-on, 40 körül vannak. Ès köszi az infókat

Boldog tortát :+1:

3 kedvelés

SXMini SL legolcsóbban 2fdeal-ról behúzható, ~90USD szállítással, Odin v2 https://www.lepetitvapoteur.com/fr/box-mod/13059-box-odin-v2-mini-vaperz-cloud-x-dovpo-x-vaping-bogan.html?queryID=0576dc233f5c46d98594a4bf4c59c958&s=Odin
A kínaiak között nem nagyon néztem szét​:flushed:

Vaaaagy…:grin:

5 kedvelés

Köszi az infókat, szètnèzek ezeknél is