Segitség kérés mod vásárláshoz!

Sziasztok!
Szeretnék tőletek tanácsot és véleményt kérni egy modról!Az alany egy SX Mini SL Class V2!Most cserébe hozzá tudnék jutni egy jó állapotú példányhoz,de nem ismerem a készüléket!Single RTA-val használnám 30-35 watton DL-ben!Tudom köztetek többeteknek van azért is mertem kérdezni :slightly_smiling_face:Köszönöm ha segítetek! :+1:




1 kedvelés

Szia. Mivel Yihi, ezért megbízható és precíz. Viszont úgy tudom hamar kopik. Nekem személy szerint nem volt, mert kikészít a joystick gomb. :sweat_smile: Elég volt a Vsticking VK530 ami Yihi chipes és joystick gombos.

4 kedvelés

Nem tudom mit adnál érte, de ha részedről értékban ok, akkor cseréld.
Nagyon jó fogású mod, anyagban ugyan már nem az az ‘elpusztíthatatlan’ mint a v1, cserébe könnyebb sokkal. Tudásra rendben van

7 kedvelés

Ez kopni nem kopik. Műanyag/ alu, nincs minek. A díszcsíkra kőrben szoktak panaszkodni, hogy reped-törik, nálam jelenleg szűk 1 év után rendben van

4 kedvelés

Szia!
Egy Gaur 21-et adnék érte :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szerintem simán :grin:
De azt azért kalkuláld bele, a háttérben látható környezet nem otthonos terep a számára, az inkább a gaur pályája.
Tudásban, értékben nem egy súlycsoport a két mod, de az ipari mennyiségű mocskot nem fogja tolerálni. Ott a joy és a díszcsík illesztés, nyitott usb csati elég gyenge pont lesz. Ha kíméletesebb a várható élettere, akkor viszont mindenképp csapj le rá. A szoftveres hülyeségeivel és a yihi féle menüvel bőven együtt lehet élni​:sweat_smile:

3 kedvelés

Könnyebb felvinni a tetőre mint a gaurt :joy:

2 kedvelés

Hát az már akkora, simán madzagot kötnék rá, úgy húznám magam után. Emelgesse a f#$&om, az én koromban :stuck_out_tongue_winking_eye::joy::joy:

Jó jó de a gaurral képes vagy beverni egy szöget is :rofl:
Amúgy meg még két 21 es a nadrágban nem oszt nem szoroz :rofl::joy:

Nekem kalapácsom van :thinking:

2 kedvelés

Ezek a képek még az előző tulajnál készültek.Nálam szobában lessz :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm a segitséget akkor simán csere-berélek! :grin: :+1:

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.