Yacht Vape Nivan

Sziasztok!

Én ezt a tankot Yachtvape Pandora néven ismerem, és van is egy nálam. Jó kis rta, tetszik.

5 kedvelés

Szerintem 20euroért megér egy misét :relaxed: Szerintem beszerzem

2 kedvelés

Annyiért teljesen jó. Majd ha lesz időm, akkor ránézek, hogy a kettő ugyanaz-e. A kép alapján annak tűnik.

3 kedvelés

Ugyanaz, csak a németeknél valamiért Nivan néven fut. :man_shrugging:t2:

Köszönöm szépen, akkor megveszem kiváncsi vagyok rá mit tudok belőle kihozni.

1 kedvelés

András majd ha lesz időd szívesen fogadok jó tanácsot, most is jó 2,5 magra tekertem 7 menetet Ni 80 26GA húzalal.

1 kedvelés

Hát én 26ga-s huzalt nem használok. Ha már ilyen vastagságnál tartunk, akkor inkább Ni80 40+28ga-s claptont tennék bele. 2,5mm-es magon 6 menettel hézagosan. Egyébként most ezzel a beállítással üzemel nálam :slightly_smiling_face:, ez olyan 1,1ohm körüli ellenállás. Amit mostanában szoktam még használni, az a Vandy Vape 38+30 ga-s Ni80 clapton. Ez vékonyabb és a fent említett paraméterekkel 1,5ohm körül lesz az ellenállás. Mivel egész kicsi a kazántere, egy 28ga-s Ni80 huzallal is jó lehet, 2,5-ös magon 7 menet hézagosan. Ezekkel fogom majd próbálgatni.

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm, nekem még egyenlőre csak ez az egy húzal van, de akkor megpróbálom amiket te írtál, nem tudom, hogy a húzal miatt de egy kicsit meleg és csak 0,6 ohm bírtam tekerni pedig 1 körül szeretnél csinálni. 🤷:thinking::thinking:

1 kedvelés

A melegedés a huzal vastagsága miatt van. Mivel vastag, nagyobb fémtőmeget kell visszahűteni. Egy vékonyabb huzalnál ez egyszerűbb. Én ebbe inkább a 28ga-t javaslom, vagy a Vandy vape 30+38ga-s sima ni80 claptonját.

3 kedvelés

Baszus én meg azt hittem vékony :joy::joy::joy: akkor van még vékonyabb is. Akkor húzal vásárlásba kell lendüljek.

4 kedvelés

Mtl tankokba, főleg amiknek kicsi a kazánja 30 vagy 28ga-s huzalok a legjobbak.

4 kedvelés

Az az igazság hogy annyira nem értek hozzá, hogy nekem a vape üzletbe ezt nyomták a kezembe, hogy ez jó lesz hát akkor mégse ez a nyerő.

2 kedvelés

De Annak nagyon ürölök, hogy tank a szerintem nagyon szuper, nem bántam meg hogy megvettem, de így lehet megvan a probléma hogy Vertex is miért nem volt olyan jó szerintem ott is a húzalal lesz a gond.

2 kedvelés

Kezdésnek nem rossz. A vastagabbal talán könnyebb bánni, és megtanulni tekerni. Ha már belerázódik az ember az építésbe, akkor jöhetnek a vékonyabbak. Kevesebb teljesítményt kérnek, gyorsabban izzik, gyorsabban visszahűl, így a gőz sem lesz nagyon meleg meg a tank sem :slightly_smiling_face:.

1 kedvelés

Főleg, hogy én a hűvösebb érzést és a mentolos ízeket reszesítem előnybe így valószínű hamarosan váltanom kell.

2 kedvelés

András. A te tankod is hangos? Ha jól emlékszem mikor össze raktam nem volt ilyen, olyan hangos susogó hangot add. Ez mitől lehet?

fél állásban van a levegő állitó gyürű…talán ha van ilyen…

2 kedvelés

Ha hangosabb mint volt, akkor érdemes azt megnézni, amit János említett. Első körben a külső levegő gyűrűt kell megnézni, hogy a lyuk teljesen nyitott állapotban legyen. Ha ez rendben van, akkor a belső levegő állítót kell leellenőrizni. Egyébként nem ez a leghalkabb tankom :sweat_smile:.

2 kedvelés