Wotofo Serpent mini

Sziasztok!
Építésre adtam a fejem,így be szereztem egy alap kazánt hozzá.
Név szerint egy Wotofo serpent mini-t.
Tudom hogy régi cucc,de úgy voltam vele hogy egyszerű és kezdésnek pont megfelel.
Sajnos sehol nem találok róla sok infót már,de érdekelne ki milyen tekerést ajánlana hozzá.
Elsősorban szűk Dl-hez lenne ideális.
Lötyi az 70 vg 30 pg .

Köszönöm​:smiling_face:

24ga ni80/kanthal, 5-7 menet, 3mm belső átmérő.
Így kezdeném a próbálkozást. De ránézésre is álltalában látszik hogy 2,5 vagy 3-as mag kell e bele.

Nagyjából én erre építeném, de utánnaolvastam, vannak akik 2,5mm-es átmérővel használják és van aki vékonyabb 26ga huzalt használ benne, mivel szűkebb DL ezért működhet az is.

Esetleg próbálkozhatsz “egzotikus” coil-al is, mondjuk én 2x28 vagy 2x26 fused claptont raknék bele, esetleg 26ga sima clapton. de ezeknek azért már kell a levegő tömegük miatt is.

Egyébként úgy hallottam jó kis tank az. Nem baj az hogy “régi”.

2 kedvelés

https://www.reddit.com/r/electronic_cigarette/comments/5xc8mb/best_flavour_build_serpent_mini_22/

Köszönöm a válaszod.
Vattából esetleg milyet ajánlanál?

Vatta kinézetűt :smiley: Muji vattát használtam évekig de azt neked kell méretre vágni, a lustaság rávitt a BP Mods Pro Vape Cotton használatára. 1 hosszú szál ami rögtön mehet a tekerésbe, lehet kapni külön ami 2,5mm-be jó , és olyat is ami 3mm-esbe

5 kedvelés

5 kedvelés

Köszönöm,ki fogok próbálni először egy Ni80 -as huzalt ahogy írtad.Sztem 0.6-os ellenállással kezdek 2.5mm-ben,aztán meglátjuk mit bírok belőle kihozni​:grin:

2 kedvelés

Jaja, megpróbálod 2,5-össel aztán amikor már vattázni kéne megint (vagy ha nem jó) kipróbálsz egy 3mm-est, ha akarsz és van időd játszani vele. Az ellenálásson ne agódj túl sokat ha nem mechanikus modot használsz. Fedje szépen a lyukat a tekerés hossza és kész. Aztán a teljesítmény úgyis adja magát.

3 kedvelés

Nem mecha a mod,kezdésnek nem is mertem volna​:sweat_smile:Később(ha belejövök) majd egy squonkert célzok meg.Ez is ismerkedésnek van,egyáltalán hogy mennyire való ez nekem.

4 kedvelés

Nálam is pont ez a setup :grinning:
Használok mást is, de ez a kedvenc, nem kell ritkítani se, problémamentes.

2 kedvelés