Kangertech subtank minibe tekerés

Sziasztok!
A napokban készülök leadni egy rendelést a vape42-ről. Szeretném kiváltani a kávé és kaja utáni analóg cigarettámat dohánykivonatos liquiddel. Egész nap gyümölcsös ízeket szívogatok DL-ben, egy Wotofo Profile RDTA-ból. Elvagyok vele, mint a befőtt, mert 2-3 tank is elfogy naponta. Most rápróbálnék a dohánykivonatosra is. Előszedtem a régi kezdő szettemet. Egy iStick Pico és a Kangertech Subtank Mini. Vattám van itthon, valami, de coilom nincs. Tudnátok ajánlani valami készre gyártott tekerést a vape42-ről, ami belefér ebbe a pici RBA fejbe? Szűk DL lenne az irányvonal. Régebben 21 watton szívtam, és az pont megfelelt. Köszönöm, ha tudtok segíteni.

2 kedvelés

Szia,ha a melegebb gőzöket szereted akkor 26 ga szálhuzalból tudsz 0.6 körülit tekerni ami nem ördögtől való :blush:

vagy ha nagyon nem megy a tekerés akkor https://vape42.com/product/coilology-ni80-clapton-0-6-ohm-10db/
én kanthalt használok :man_shrugging:

3 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm. Sajnos a tekeréssel mindig is gondjaim voltak. Kézügyességemet a nulla alá tenném, főleg ilyen apró RBA fejnél. Azért is használom a Profile-t, mert a mesh az adott, és nem olyan kényes. Még egyszer köszönöm a segítséget. :hugs:

4 kedvelés

Mindíg ideírjuk,egy 2.5-es fúrószárra vagy csavarhúzóra hidd el nem bonyolult feltekerni a huzalt.
Ha belejössz azt fogod mondani hogy semmiség,minden kezdet nehéz :grin:és fillérekbe kerül egy tekerésed az előretekerthez képest :smiling_face:

5 kedvelés

Voltak régen cuccaim a tekeréshez, és próbálkoztam is vele anno, de nem igazán jött össze. Valami szálhuzal volt, már nem emlékszem, de csálé, nem egyenletes, girbegurba lett, aztán a vattával még jól szét is gyötörtem az egészet. A sok költözéskor meg eltűnt egy csomó cuccom, köztük a kis bukszám is, amiben az ecigis dolgaim voltak. Másodsorban e kezemet sikeresen tönkrevágtam a munkában a folyamatos megerőltetéssel, így zsibbadnak az ujjaim. Egy kabát cipzár felhúzása is elég necces néha, mert amíg bibelődöm vele, addigra teljesen érzéketlenné válik. Tudom, menjek orvoshoz, de egyelőre sajnos nem tehetem meg. Albérlet, hároméves gyerek, asszony csak alkalmi munkát talált, autó, kutya stb. Reméljük, idén rendeződnek a dolgaim, és akkor elintézem ezt is. :smirk:

6 kedvelés

Sajnálom :smiling_face_with_tear:
Tőlem az orvos szót nemigen hallod :joy:az összeset utálom !
Ha az előretekert a jó neked akkor az :fist_right::fist_left:

6 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.