Wizzair repülés

Sziasztok,

Utazott valaki mostanában Wizzair-rel? Hogy lehet folyadékot vinni? Mennyit lehet? A készüléket fel lehet vinni a gépre? Tudom, hogy nem, de azért megkérdezem, hogy esetleg a wc-ben használta valaki?:)))

Előre is köszi!

Nyáron olaszban nem volt semmi, kézi poggyász, flakon zacsiban, akksi dobozban, nem kérdeztek semmi. Budiban nem vépelek. :joy:

Wizzair nem volt csak Lufthansa. Fiam vagy 5 keszuleket vitt tolem haza meg 200 ml levest. Nem szoltak erte. Ugy tudom 500ml a megengedett, de lehet tevedek.

Itthonról kinre 300 a max, ha jól emlékszem. :thinking:

Csak 100 ml-s flaska mert kollégámmal kidobatták a 120-ast .

2 kedvelés

Na akkor mindenkinek mas az infoja.

1 kedvelés

Ha Wizzair, jobban aggasztana, hogy kint felejtenek-e :roll_eyes:

Az hogy mennyi lehet az passz,csak a flaskára értettem. Olaszba indult vagy lehet Velencébe :thinking: :joy::joy::joy:

Inkább, hogy elindul-e egyáltalán. :sweat_smile:

Mondjuk nem panaszkodom, bezsákoltunk 1000 eurt, wizzair fizette az olasz tripet. :grinning:

Magán gép és nincs gond…(áá nem én csak a főnököm)

Nem a légitársaság hanem a reptér a meghatározó.
Itthonról max 1l folyadék kéziben, max 100mles flaskákban és visszazarhato zazsiba téve. Egyébként ez igaz a legtöbb reptérre.
Bőröndben elvileg nem nézik, de azért több litert ne vigyél hozzál.
Én az eszközt is kéziben hozom viszem, az aksikat mindenképpen! Azt kiszurjak a feladottban

4 kedvelés

Igen csak minden járat hasonló .Nálam mindig van feladott csomag is, szóval a folyadék része nálam egyszerű. Általában két készülékkel megyek a kéziben,akksi benne és a tankokban is elég vizuális a beletöltött leves.Soha nem szóltak érte .Budiban lehet,sőt kötelező egy hosszabb úton .De ha mtl-es a kütyüd akkor bárhol vállalható ,ahol nem látják .

Igen, repcsin dlt ne.

2 kedvelés

Elég bunkók…más örül, ha nem folyik a tank :roll_eyes:

Eu-n belül azért nincs akkora út, hogy ne bírjam ki vépelés nélkül. Hosszabb utakon takaróba engedve a kevés gőzt egy extrém szűkre állított th-s kazánból az ablak mellett ülve nem feltűnő. Nem kifújva a gőzt hanem csak ahogy egy visszafogottabb kilégzés kiviszi. :grin: Ja és az ablak sötétítője nappal lehúzva.
Rutin meg az évek és lebukás nélküli 10ezer km-ek :rofl:

3 kedvelés

Baromi jól fogalmaztad meg az ablakos műveletet.Pontosan így kell!:point_up::clap:

1 kedvelés

Csak az ablakot ne húzd le. :sweat_smile:

1 kedvelés

120-asaim vannak… akkor kitöltöm kicsikbe.

Köszi mindenkinek a válaszokat!

Mondjuk piszok bosszantó, hogy mindeközben a pilóta meg dual dl-t tol :rofl: :smiling_imp: