Reptéri szabályozás?

Sok félét lehet olvasni! Én a tutira lennék kiváncsi . Hogy lehet utazni vele, töltő, akksi, saját lötyi? Várom a tapasztalataitokat estleg érvénybe lévő törvényi szabályozást ezzel kapcsolatban? Konkrétan a Schwechat-Köln repterekről lenne szó!

Szia. Talán ez hasznos lesz :blush:

https://vaperina.blog/vape-a-repulon/

2 kedvelés

5 kedvelés

Köszi! Sokkal konkrétabb mint amiket én találtam. Megpróbáljuk ezek alapján, bár nem lesz egyszerű!

1 kedvelés

Sok sikert. És jó utat. :blush:

Köszi! Jövő héten felpróbáljuk! Remélem nem lesz gond! Majd megosztom a tapasztalatom!

1 kedvelés

Izgatottan várjuk. :blush:

Sziasztok!
Meg volt az első repülés vaperként, pár szösszenet ami segíthet! Kinga írása tökéletes iránymutató volt, de én a fapados utazási eljárást írom, mivel feladott poggyászom nem volt! Vapelni csakis a kijelölt dohányzóba lehet. 9hónap után egy ilyen dohányzóhelyen pár slukk gyomorforgató! De sajna szinten kellett tartanom a nikotinszintemet! Szörnyű azt elmondhatom! Már sokadszorra állapítottam meg Én marha mit szívtam 30évig! No de a lényeg! Biztonsági ellenőrzés. 2 variációt írok mert párommal 2külön kapun próbáltuk a történetet 2 különböző módon. 1., 2 fiókot kaptunk. Az elsőbe a kabinbőrönd került. Amiben a nejemében benne volt egy 100ml flaska leves lezárható tasakban+1db 18650akksi műanyag tartóban+1db olló. A másik tálcába tette az e-cigit bekapcsolva szóval abban benne volt az akksi +10ml flaska leves kis zacsiban. A készüléket kikapcsoltatták vele, de az akksi benne maradhatott. Ennyi volt az ellenőrzés! Én mindent kiraktam a fiókba. 100ml lötyi+10ml lötyi+2db 18650 +ecigi. Ecigit meg kellett mutatnom ki van-e kapcsolva a két lötyit be kellett zacskózni persze zárhatóba ha az nincs akkor kuka. A két akksit meg tartóba kellett rakni. A bőröndömben csak kerámia csipesz volt és vattába kb 1m Ni80 felspúlnizva! Sima menet volt mindkét variáció! Mind az Osztrák mind a Német ellenőrzésen. Ott elmondják hogy csak a kijelölt helyen lehet használni. De már a gépen senki nem ellenőrzi. Kikapcsolt állapotban az előttünk lévő ülészsebbe tettük. Rákérdezetem ha poggyászt adok fel hogy működik! A lötyiért felnyithatják a bőröndöt és ha olyan az ellenőr ki is dobhatja! Ugyan ez a DIY készlet is! Jobb felvinni magunkkal az utastérbe! Remélem pár gőzlértársnak tudok segíteni ezzel a kis beszámolóval!

5 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap múlva. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.