Külföldre utazás vaper-ként

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy e hónap közepén Németországba kell utaznom repülővel 4 napra. Olyan dolgokkal tisztában vagyok, hogy ha a vape-t viszem magammal, célszerű előtte szárazra szívni, mert hajlamos bizonyos tankok a megfolyásra a légnyomás változás miatt.

Viszont amit nem tudok, és segítségeteket szeretném kérni, hogy liquidből hogy tudok kivinni, milyen kiszerelésben. Itthon keverem őket, szóval nem dohányboltos híg valamik, ráadásul nikotinos alapokat használok.

Bárkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, várom szeretettel a kommentjét, mert eléggé tanácstalan vagyok egyelőre. Kerestem a fórumon hasonló témát, de nem találtam, ha volt már vesézve, kérlek titeket dobjátok már be, és nem spam-elek többet ebben a témában.

3 kedvelés

Szia! :slightly_smiling_face:
Ezt találtam neked:

4 kedvelés

Szia! Tudsz már mindent vagy valami még nem tiszta? Kérdezz bátran!

3 kedvelés

Ha adsz fel poggyászt, abba is tegyél a biztonság kedvéért. A repülőgép fedélzetére a kézipoggyászban maximálisan 100 ml-es tartályban vihetsz folyadékot. Minden folyadákot egy átlátszó visszazárható műanyag tasakban kell elhelyezni, aminek a maximális kapacitása 1 liter lehet.

4 kedvelés

Most értem csak haza, átolvasom a linkelt kommentet, és ha valami nem tiszta kérdezni fogok még. :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.