Wenax vásárlás!

Sziasztok!
Ha valaki szeretne Wenaxot vásárolni, ezen az oldalon tud, igaz nem Kínai áron, de három, négy napon belül megérkezik! esmoker.co

12 kedvelés

És árulnak HALO termékeket is :blush:
Igaz egy kissé drágán…

3 kedvelés

Hát, az biztos, hogy nem kínai árakon dolgoznak.:rofl: Amúgy ha valami nagyon gyorsan kell, akkor tényleg nem rossz.:slightly_smiling_face:
Csak viszonyításképpen fasttechen:

6 kedvelés

Igen @anon31274546 ezt írtam is, de van aki nem szeret várni heteket azoknak lehet jó alternatíva!

4 kedvelés

Igen, ezt egy másodpercig sem vitatom, én is ismerek olyan Vapereket, akik inkább fizetnek többet, csak gyorsabban itt legyen a cucc.:slightly_smiling_face:
Szeretem a dolgokat több oldalról is megközelíteni, ezért írtam oda a külföldi árát is. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Egyébként a Wenaxot sem ismerem, de ha neked bevált, akkor tuti jó cucc.:wink:

3 kedvelés

ez igaz,én az 1 wenaxomat slovákból vettem 10 11 volt kb 3 4 napos szállítással együtt de megérte az is mivel nagyon jó kis pod ez és utánna meg alin vettem 4 ezerért a második wenax podomat ami eredeti csak más színben van igaz 3 hét alatt jött meg de meg jött és még csak vám sem volt szerencsére nekem.:wink::grinning:

4 kedvelés

szerezz be 1 Zoli nem bánod meg szerintem :wink::grinning::slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Egyetértek veled, igazad van, régebben vásároltam Kínából én is de meguntam, hogy heteket, sőt volt, hogy hónapokat vártam valamire! Már semmit nem vásárolok Kínából!

5 kedvelés

Én meg pont fordítva vagyok vele, van itt már annyi cucc, hogy az sem tünik fel, ha 2 hónapot kell várni. :smiley:

De ha valaki analógot akar lecserélni, az a leggyorsabb helyről vegye, mert még így is olcsóbb lesz.

7 kedvelés

Az igaszság az, hogy próba képpen vettem, gondoltam horgászni jó lesz, nem sajnálom annyira, de meglepően jó kis cucc! Azt lenyúlta a fiam amikor kipróbálta, így vettem még egyet! Holnap jön kettő piros ha minden igaz, kipróbálta két hölgy rokonom és azt mondták eldobják ők is a cigit csak szerezzek nekik is, és ennek örülök nagyon! :handshake:

6 kedvelés

vegyétek vigyétek a wenaxokat már lassan a piacon sem lesz annyit fel vásárolunk belőle​:rofl::rofl::grinning::grinning:igen ami jó az tényleg jó ennyi​:grinning:

6 kedvelés

Köszi, de én nem szeretem a podokat.:slightly_smiling_face:
Porlasztós tank is csak akkor van nálam, ha nagyon eltévedt.:rofl::rofl::rofl: Neeem, azért volt nálam is egy-kettő, és most is van egy Drag X, de megy is hamarosan. :slightly_smiling_face:
Jobban kedvelem az újra építhető, és szabályozható eszközöket.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

értelek én jó az is​:wink::+1:nekem van ez is az is de poris csak a wenax van más poris nem is kell meg építős is van 2 egy mtl egy dl de még kellesz vegyek mtl tankot is majd​:wink::grinning:sosem elég a tankokból :rofl:ja meg a modokbol.

3 kedvelés


Köszi a tippet komák!
Nagyon jó kis cucc!
Imádni fogom! :wink::slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Szívesen, használd egészséggel! :handshake: :dash:

4 kedvelés

Mivel én csak egy kezdő kispályás benzinpipi vagyok, ragaszkodom a podokhoz. És mivel annyira dícsértétek:

Soha többet analóg! KÖSZÖNÖM!

10 kedvelés

jó féle 2 is van nekem​:wink::grinning::+1:jó gőzölést

4 kedvelés

Gratulálok :smiling_face_with_three_hearts:

4 kedvelés

Szia, gratulálok, használd egészséggel! :dash:

3 kedvelés