E-vaper.eu

Nekem is sikerült innen rendelnem, legyen neki topikja.

Tegnap délután 14.45-kor ment az enter, ma délelőtt jött a GLS. Utánvéttel, bankkártyával fizettem. Nice!

9 kedvelés

Az nagyon komoly gyorsaság!

jók jók is ezek az oldalak nagyon.Most amúgy is néznem kell valami csajos modot az asszonynak mert a kislány megásztatta a kis vaporesso gtx modjat a felmosós vedérben​:grin::sweat_smile:így kuka lett.

Jó, hogy lett topikja, példamutató a kiszolgálás. :+1:

5 kedvelés

Csak aztán a jószándékunkkal nehogy mi nyomjuk fel őket

1 kedvelés

Az interneten vannak, már felnyomták magukat. :sweat_smile:

Itt nincs olyan, hogy felnyomás, aki a neten végez nyilvánosan tevékenységet, azt egy hatósági szakember is kb 1 perc alatt fogja megtalálni, mindenestül.

1 kedvelés

Igazad van. De mostmár azt is tudják, hogy nagyon piacképesek lesznek, mert gyorsak és korrektek. Tegnapelőtt délben én is valami hasonlótól rendeltem porlasztó és másnap reggel 9-kor jött is, ráadásul kártyával fizethettem érte.

1 kedvelés

Igazából nincs ebbe új, ilyen a liquidhall is, 1 max 2 nap és futár hozza. Az újdonság ebben, hogy van még ilyen bolt.

2 kedvelés

A Hera-akciójukról már nem is beszélve. :slight_smile:

1 kedvelés

Én a liqucityt dícsértem. Az is hasonló volt.

Nekem szimpi a packeta is, amit lh-nál hiányolok.
Mindig számolgatnom kell, melyik héten tud jönni a futár.

1 kedvelés

Tuti, hogy ezt ti itt direkt csináljátok! Most itt is körül fogok nézni, és ez már előre tudom mit jelent… :joy:

Ismerős érzés… :slight_smile: Már gondoltam rá, hogy ki kéne innen lépni, mert túl sokba fáj ez nekem. :money_mouth_face:

Jól beszélsz… mit kell tenni azért, h ki tilttassam magamat innen örökre? :slight_smile:

1 kedvelés

sad on a budget GIF

Megéri itt lenni, nyugi :blush:

2 kedvelés

Trollkodj egy “kicsit” és menni fog. :joy:

Na jó, ezt még átgondolom. 7 perc után húszezernél járok…:sob:

Valahol persze, csak Monacoban nyaralni, lakni is olcsóbb. :slight_smile:

1 kedvelés

Monaco szerintem a világ legunalmasabb helye. Én csak 3 órát töltöttem ott. Megnéztem a kaszinókat kívülről, a kikötőben a luxus jacht bepakolását, a körülötte zavartalanul napozó meztelen modelleket (nem tudom, hogy azok voltak-e valójában, de akár lehettek is volna), megállapítottam, hogy jól beleillenek a tájba, aztán az unalom leküzdésére vettem néhány sört és leültem az árnyékba biztosítani a söröket arról, hogy nem fognak felmelegedni, csak a gyomromban. Egyébként valóban fele annyiba került ott a sör, mint utána Franciaországban.

2 kedvelés

A lakói nem is a kalandok miatt élnek ott. Nyugalomban, látszólag a szomszéd irigy megvetése nélkül, csekélyebb adóztatás mellett akarnak élni. A hercegi palotalátogatás még egy program lehet talán. Nem vonz a látványos fényűzés ezért a környéken talán Saint-Tropez tetszett a leginkább és a Nizzából odavezető tengerparti út.

1 kedvelés