Liquidhall 😍

Sziasztok

Csak egy-két mondat a Liquidhallról…
Tegnap délután 12:40-kor rendeltem.
Ma reggel 8:10-kor már az asztalomon voltak felsorakozva :smile:
Gyorsak voltak mint a villám :ok_hand:

16 kedvelés

Hacsak nem egriek… :smiley:

5 kedvelés

Bezzeg nekem 5 meg 8 nap volt. :rofl: Milyen futár hozta Edina? :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Egy helyes barna fiú :smiley:

Jaaa, nem erre gondoltál? :rofl:

A PLG szállitotta.

7 kedvelés

én is onnan rendelek.a PLG a leggyorsabb.voltak szállítási gondjaik de meg oldották.

5 kedvelés

Köszi srácok ezt a régi posztot, mert sosem rendeltem még erről az oldalról és a PLG futár kicsit elbizonytalanított,a DPD-s revolutos fizetés meg nem jött össze…de visszaolvastam és köszi nektek, mertem a PLG-t választani :slight_smile: Bajba lettem volna,ha nem műkszik innen a rendelésem,mert a fiók aljából előbányászott Kriemhild tankomba csak innen szállítanak Mo-ra porit…Szóval király az oldal na. Köszi Kinga és Donát :slight_smile:

6 kedvelés

Köszönjük Andi. :smiling_face_with_three_hearts: Rendeltem már Liquidhall-ról mióta a PLG-vel dolgoznak és másnapra nálam volt a cucc. :slightly_smiling_face: Én mondjuk utánvéttel szoktam, de nagyon meg voltam elégedve. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Én régóta lh-ról rendelek alapot, nem is fogok válltani, korrekt cég.

5 kedvelés

én már nagyon rég rendeltem tőlük de most,hogy ma fel néztem az oldalra lehet fogok rendszeresen is rendelni tőlük ezt azt pl porit a podba és még táska is van ott ami kell nekem az e cigiknek.:wink::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Liquidhall-ról NO.1

4 kedvelés