VXV soulmate RDTA építés

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni :slightly_smiling_face: Használok egy VXV soulmate RDTA tankot vaporesso pm80 SE készülékhez, jelenleg a gyári, hozzá kapott tekeréssel. A gyártó nem tüntette fel sehol a dobozán, hogy milyen jellemzőkkel bír ez a tekerés, a készülékem 0,38 ohmot mutat, és 2,5 mm magra van tekerve, ennyit tudok… Vennék hozzá huzalt, hogy később ki tudjam cserélni, ha szükséges, illetve szeretnék próbálkozni vele. Igazából ki akarnám próbálni 0,6 Ohm értéken, mert porlasztóban ez vált be a legjobban. Milyen huzalt kellene vegyek? Kész tekerés nem játszik, mert már vettem hozzá egy dobozzal, de fordítva van megtekerve, vélhetőleg a többi is ilyen :thinking::face_with_raised_eyebrow: Köszönöm, ha tudtok segíteni :blush:

3 kedvelés

Szia. Ez az a POD fej, ha jól tudom, igaz? Mert van a Souomate RTA, ami volt nekem is, abba Vandy Vape SS316L huzalt használtam, 0.6-0.7 ohm körül kedvelem én is, ahhoz 2.5-ös magra 6 menettel a közelébe kerülök. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia.
Ha kész tekerésed rossz irányban van ,letekered és ugyanolyan magra visszatekerheted a jó irányba,így már jó is vagy :blush:

1 kedvelés

Igen, ez a podfej! Megnézem ezt a huzalt, köszi :slightly_smiling_face:

:joy::joy::joy: Ez már, nekem is eszembe jutott, de még nem próbáltam ki​:grin: (Van egy master cool tekerősegédem) Na majd most, mert úgyis kuka, ha nem tudom felhasználni :sweat_smile:

1 kedvelés

Milyen vastagságú huzalt használtál?

0.32mm (28ga)

1 kedvelés

Köszönöm :blush:

Nos, ha már egyszer letekersz egy huzalt, azt már fel nem tekered szépen…:slightly_smiling_face: Szerintem meg fogok próbálkozni 28G NI és SS huzalokkal.

1 kedvelés

Van hogy megszokásból tekerek…és rájövök közben hogy ez nem is az a tank :rofl:vissza,és a másik irányba kell tekernem :grin:
Gyakorolni,gyakorolni,gyakorolni :grin: